Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Beğendik’in 46. mağazası Aksaray’da

Editör
Abone Ol:

1450 metrekarelik alan üzerine kurulu olan mağazada 60 personel görev yapıyor.

FLO, 223’üncü mağazasını Sultanbeyli Atlaspark AVM’de açtı. 1.654 metrekarelik oldukça büyük bir alanda hizmet verecek olan FLO mağazasında yüzlerce markadan binlerce çeşit ayakkabı, çanta ve aksesuar kalite ve uygun fiyat avantajıyla ziyaretçilere sunuluyor. FLO, 223 mağazasında binlerce çeşit ürünü koleksiyonunda bulunduruyor. FLO; güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunarak sektörün lideri konumunda. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren mağazalarının yanı sıra FLO; Türkiye’nin en büyük online ayakkabı alışveriş sitesi www.flo.com.tr ile de Türkiye’nin her noktasına ulaşıyor.aBeğendik’in Aksaray’daki ilk, toplamda 46. Mağazası, Aksaray’da Kültür Park’ın önünde açıldı. Toplam 1450 metrekare olan ve 6 kasası bulunan mağazada 60 personel görev yapıyor. Yöresinden çeşit çeşit lezzetleri, özenle yetiştirilip taze olarak sunulmuş sebze ve meyveleri, sıcacık fırından çıkan unlu mamulleri, katkısız et ürünleri ve balıklar Beğendik’in Aksaray şubesinde Beğendik kalitesi ile tanışmak isteyenleri bekliyor. Perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 46. mağazasını Aksaray’da açtı. 1450 metrekarelik alan üzerine kurulu olan mağazada 60 personel görev yapıyor. Her zamanki Beğendik kalitesini, tazeliğini ve lezzetini Aksaraylılara sunacak olan mağazada, balık reyonundan zücaciyeye, unlu mamullerden şarküteriye, kasaptan manava bir evin ihtiyacını karşılayacak tüm reyonlar bulunuyor. Beğendik müşterileri, Aksaray Şubesi’nde sofralarına koyacakları lezzetleri, en taze, en katkısız halleriyle satın alabiliyorlar. Dalından yeni koparılmışçasına taze meyve ve sebzeler, Beğendik’in manav reyonunda Aksaraylıları bekliyor. Beğendik’in et ürünleri ise, yüzde 100 yerli üretim ve serbest dolaşan hayvanların etlerinden olması nedeniyle, her zamanki lezzetini Beğendik Aksaray Şubesi’nde de sunuyor. Beğendik’te et ve tavuk ürünlerinin yanı sıra, birbirinden taze deniz ürünlerinin sunulduğu balık reyonu da bulunuyor. Unlu mamullerde tek adres Beğendik Tüm Beğendik mağazalarında, büyük ilgi gören unlu mamuller bölümü ise, günlük olarak üretilen bir çok farklı çeşit ekmek, pasta ve diğer unlu mamullerle damaklarda lezzet şöleni yaşatıyor. Beğendik Aksaray mağazasında, tamamlayıcı aksesuarlardan, mutfak eşyalarına kadar bir çok ürünü bulmak da mümkün. Her zevke uygun zücaciye ürünlerinin bulunduğu bölümde, mükemmel hediye alternatifleri de yer alıyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER