Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Ege’nin ilk Praktiker Pratik mağazası Datça’da açıldı

Editör
Abone Ol:

Datça Praktiker Pratik mağazasında, 300 metrekarelik alanda 4 binden fazla ürün satışa sunuldu.

Praktiker, Ege Bölgesi’ndeki ilk mağazasını bölgenin turizm cenneti Datça’da açtı. 300 metrekarelik alan üzerine kurulu Datça Praktiker Pratik mağazası, Datçalıları ev ve bahçeleriyle ilgili 4 binden fazla ürünle buluşturdu. Mağaza, geniş ürün gamını uygun fiyatlarla hem yöre sakinlerinin hem de tatilcilerin ayağına getirdi. Mağazanın açılışı, Datça Kaymakamı Hamdi Üncü, Datça Belediye Başkan Vekili Gökhan Sağır, Praktiker Türkiye Genel Müdürü Tayfun Kutlu ve Datça Praktiker Pratik mağazası yatırımcısı Lindos İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karakullukçu’nun katılımıyla gerçekleşen törenle yapıldı.

Açılışta konuşan Praktiker Türkiye Genel Müdürü Tayfun Kutlu, Datça mağazasının Praktiker’in ilk franchise mağazası olduğunu belirterek, Datçalıların tüm yaşam alanları için her türlü ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabileceklerini söyledi. Kolay ulaşılabilir yapı marketi konsepti ile sektöre yeni bir bakış açısı getirdiklerini belirten Kutlu, “Herkesin yürüyerek eviyle, yazlığıyla, ofisiyle veya bahçesiyle ilgili her türlü ihtiyacını hızlıca karşılayacağı mağazalar yapıyoruz. Datça mağazamızda da yaşam alanlarının yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm pratik çözümleri, en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Raflarda mutfak ve banyo ürünlerinden mobilyaya, el aletlerinden yapı malzemelerine binlerce ürün yer alıyor” diye konuştu. 

Karakullukçu: “En pratik çözümü Datçalıların ayağına getirdik”
Bölgenin organize yapı marketine duyduğu ihtiyacı gördüklerini belirten Datça Praktiker Pratik mağazasının yatırımcısı Lindos İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karakullukçu ise şunları söyledi: “Datça, tüm Türkiye’de tanınan ve hızla gelişen bir tatil beldemiz. Burada yapı market ve ev geliştirme ürünlerini birlikte sunan bir mağaza olmadığı için Praktiker Pratik ile bu alandaki açığı kapatmayı hedefledik. Datça’daki yazlıklarına İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerden gelen misafirlerimiz de geldikleri yerlerdeki olanakları burada, mağazamızda da bulabilecekler. Ev geliştirme ve yapı marketi alanındaki en pratik çözümü onların ayağına getirdik.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER