Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Güneydoğu Anadolu’nun ilk Praktiker’i Batman’da açıldı

Editör
Abone Ol:

Batman’daki ilk ve tek yapı marketi olan Praktiker, bölgenin tüm ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Praktiker Türkiye, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki ilk mağazasını Batman’da açtı. Praktiker Batman, 1000 metrekare büyüklüğüyle bölgenin yapı marketi alanındaki tüm ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor. Praktiker Batman, geniş ürün gamını uygun fiyatlarla Batman ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi sakinlerinin ayağına getirdi. Praktiker Batman, aynı zamanda Batman’daki ilk ve tek yapı marketi oldu.
Batman’ın en işlek caddelerinden biri olan Eflatun Caddesi üzerinde bulunan Praktiker’in açılışı Praktiker Türkiye Genel Müdürü Tayfun Kutlu ve Praktiker Batman mağazası yatırımcısı Hikmet Celbek’in katıldığı törenle yapıldı.
Açılışta konuşan Praktiker Türkiye Genel Müdürü Tayfun Kutlu, Batman mağazasının Praktiker’in ilk franchise başvurusu alan mağazası olduğunu belirterek, “Batmanlılar ev geliştirme ve yapı marketi alanındaki her türlü ihtiyacını artık tek noktadan karşılayabilecek. Uluslararası ve yerel tedarikçilerin ürünlerini artık Batman’daki tüketicilerle de buluşturuyoruz” dedi. Kutlu, Praktiker Batman’daki raflarda mutfak ve banyo ürünlerinden mobilyaya, el aletlerinden yapı malzemelerine binlerce ürünün yer aldığını anlattı.

Güneydoğu Anadolu’da 15 mağaza açılacak
Praktiker’in yapı marketi ve ev geliştirme sektöründe dünyanın en değerli markaları arasında yer aldığını ve Türkiye’de kendi mağazalarının yanı sıra franchise ile de büyüdüğünü anlatan Kutlu,  “Büyüklüğü 300-1000 metrekare arasında değişen Praktiker Pratik ve 1000 metrekare ve üzeri metrekarelerde Praktiker mağazaları açarak, iki farklı mağaza konseptiyle müşterilerimize hitap ediyoruz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 2 yıl içinde 15 mağaza açmayı planlıyoruz” dedi. Bölgenin organize yapı marketine duyduğu ihtiyacı gördüklerini belirten Batman Praktiker mağazasının yatırımcısı Hikmet Celbek ise şunları söyledi: “Batman’da yapı marketi ve ev geliştirme ürünlerini birlikte sunan bir mağaza bulunmadığı için Praktiker ile bu açığı kapatmak istedik. Bu mağaza aynı zamanda Güneydoğu Anadolu’daki ilk Praktiker mağazası oldu.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER