Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Elektronik ürün mağazaları arasında rekabet büyüyor

Editör
Yıldırım Karaali
Abone Ol:

Saturn, 4.300 metrekare alan üzerine kurulu mağazasında, 45.000’i aşkın en yeni teknoloji ürününü teknoloji tutkunlarıyla buluşturacak.

İlk mağazasını Forum İstanbul’da açacak olan Saturn Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Yıldırım Karaali, gerçekleştirdiği toplantıda Saturn’e ilişkin bilgiler aktardı.

Saturn’un Türkiye’ye büyük hedeflerle geldiğini söyleyen Karaali, “Elektronik mağazacılık pazarı Türkiye’de yüksek potansiyele sahip. Biz de Saturn farkını bu pazarda yaşatmak ve tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde ve Saturn farkıyla karşılamak hedefindeyiz. Bu rekabette gücümüzü göstereceğiz. Büyük konuşmak için buradayız.” açıklamasında bulundu.

Türkiye’ye ve Saturn markasına duydukları güvenle hareket ettiklerini belirten Karaali, Avrupa’nın diğer hiçbir ülkesinde Media-Saturn’un ikinci markasını bir ülkeye bu kadar kısa sürede getirmediğinin altını çizdi. Saturn’un kriz etkilerinin hala devam ettiği bir dönemde Türkiye’de yatırım kararı almasının Türkiye içinde önemli bir gelişme olduğuna dikkat çeken Karaali, şöyle konuştu: “Teknolojiyi yaşamının en keyifli parçalarından biri haline getirmiş kişilere Saturn farkını yaşatmak amacıyla Türkiye’de yayılma politikamız hızlı olacak. Önümüzdeki dönemlerde açılacak olan yeni mağazalarımızın hazırlıklarına şimdiden başladık. Yaratacağımız istihdamla kriz etkilerini hafifletmeye çalışacağız. 2010 yılında, Avrupa’daki başarımızı Türkiye’de de sürdürmek ve en yüksek ciroya ulaşmak hedefindeyiz.”

Teknoloji tutkusunun Avrupa’daki adı: Saturn!

İlk mağazasını 1961 yılında Almanya’nın Köln kentinde açan Saturn, bugün Avusturya, Fransa, İtalya, Polonya, Macaristan, İspanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Lüksemburg ve İsviçre’deki 230’u aşkın mağazasında teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. En son yenilikleri barındıran, yüksek kalitede teknoloji ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile tüketicilerine sunan Saturn, Avrupa genelinde toplam 800’ü aşan mağazası ve 60 binin üzerinde çalışanı ile Media Saturn Holding çatısı altında bulunuyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Mopaş’tan 4 yeni mağaza

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede yeni mağazalar açarak büyümesini sürdürüyor.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir perakende zinciri olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapıyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 4 yeni şube daha ekledi.

Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Pendik Velibaba, Hilal Konutları, Tuzla-4 ve Yayla Mağazaları 25 Kasım Cuma günü hizmete açıldı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş büyümeye devam ediyor

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede 10 yeni mağazayı hizmete açacağını duyurdu.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 10 yeni şube ekledi. Mopaş, Anadolu Yakası’nda yedi farklı ilçede açacağı mağazalarını hızlıca hazırlayarak hizmete sunacak. Açılacak 10 mağaza 7 bin metrekare üstü satış alanı, 12 bin 500 metrekare hizmet alanı ve 35 kasa ile çok yakında hizmete başlayacak.

Mağazaların kontratları ve yeni konsept çalışmaları kısa zamanda tamamlanarak her hafta yeni mağazalar devreye alınacak. Özellikle bu dönemde istihdama katkı adına 300’e yakın yeni personele de iş imkanı sağlanmış olacak. Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Esentepe-2 mağazası, Cevizli-4 mağazası, Bostancı mağazası ve Ataşehir mağazaları hizmete açıldı. Bu dört mağaza toplam bin 400 metrekarelik alanda 10 kasa ve 85 çalışanla faaliyet gösteriyor. Mopaş’ın diğer mağazaları da yeni konsept çalışmaları tamamlandıkça açılmaya devam edecek.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center, Esenkent Kardelen Evleri’nde

Editör

Yazar:

Happy Center, bünyesine yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarına devam ederek 194. şubeyi, Aşıkveysel Mahallesi Talatpaşa caddesi no:28A Esenyurt/ İstanbul adresinde hizmete açtı.

Happy Center,  194. şubesi olarak kayıtlara geçen Esenkent Kardelen Evler şubesinin, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 3000 metrekare. Bölge halkına 6 kasa ile hizmet veren Esenkent Kardelen Evler şubesi, 30 kişiye de istihdam olanağı sağlıyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER