Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Essen AVM’de durmak yok, yola devam

Editör
Abone Ol:

Sakarya’da perakende sektörüne hızlı giriş yaparak vatandaşların ilgi odağı haline gelen Essen Alışveriş Merkezi (Essen AVM) dördüncü şubesi hizmete girdi.

Sakarya’da perakende sektörüne hızlı giriş yaparak vatandaşların ilgi odağı haline gelen Essen Alışveriş Merkezi, dördüncü şubesi 14 Ocak 2012’de saat 12:00’da hizmete girdi. Serdivan İlçesi Arabacı Alanı Mahallesi’nde indirim yağmurları ve yoğun izdiham ile birlikte açılan Essen AVM açılış töreni büyük ilgi gördü.

Bugüne kadar üç bölgede hizmet veren market zinciri Essen AVM’nin dördüncü şubesinin açılış kurdelesini ise Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Tercan, Enver Toçoğlu, Şenol Morgül ile Mahmut Essen, Cumhur Essen ve Abdurrahman Essen birlikte kesti. Törene ayrıca CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, siyasi parti ve sivil toplum örgüt temsilcileri ile çok sayıda iş adamı da katıldı.

Essen AVM yetkilisi Mahmut Essen, “Sakarya’ya yatırımlarımız devam ediyor. 2008 yılında yola çıktık ve aradan geçen kısa süre içerisinde bugün sizlerle birlikte dördüncü şubemizi açıyoruz. Bize bugünlerimize gelmemizde büyük destek veren ve sürekli el ele olduğumuz müşterilerimize ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz” dedi.

Bundan sonrada yatırımlarının devam edeceğini dile getiren Mahmut Essen şunları kaydetti:

“Kaliteli ürünleri vatandaşa daha ucuza sunmak için yeni yatırımlarımızla çalışmalarımız devam ediyor. Daha güzel bir Sakarya için, istihdamın arttığı bir Sakarya için bir tuğla da biz koyabildiysek bu bizim en büyük gurur kaynaklarımızdan biri olacaktır.”

450 m2 satış alanı, 300 m2 depo ve 16 çalışan ile hizmete açılan Essen’in Serdivan Şubesi’nde Pos Destek Profesyonel Barkod Çözümleri Ltd. Şti’nin çözümleri kullanıldı.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Mopaş’tan 4 yeni mağaza

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede yeni mağazalar açarak büyümesini sürdürüyor.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir perakende zinciri olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapıyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 4 yeni şube daha ekledi.

Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Pendik Velibaba, Hilal Konutları, Tuzla-4 ve Yayla Mağazaları 25 Kasım Cuma günü hizmete açıldı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş büyümeye devam ediyor

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede 10 yeni mağazayı hizmete açacağını duyurdu.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 10 yeni şube ekledi. Mopaş, Anadolu Yakası’nda yedi farklı ilçede açacağı mağazalarını hızlıca hazırlayarak hizmete sunacak. Açılacak 10 mağaza 7 bin metrekare üstü satış alanı, 12 bin 500 metrekare hizmet alanı ve 35 kasa ile çok yakında hizmete başlayacak.

Mağazaların kontratları ve yeni konsept çalışmaları kısa zamanda tamamlanarak her hafta yeni mağazalar devreye alınacak. Özellikle bu dönemde istihdama katkı adına 300’e yakın yeni personele de iş imkanı sağlanmış olacak. Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Esentepe-2 mağazası, Cevizli-4 mağazası, Bostancı mağazası ve Ataşehir mağazaları hizmete açıldı. Bu dört mağaza toplam bin 400 metrekarelik alanda 10 kasa ve 85 çalışanla faaliyet gösteriyor. Mopaş’ın diğer mağazaları da yeni konsept çalışmaları tamamlandıkça açılmaya devam edecek.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center, Esenkent Kardelen Evleri’nde

Editör

Yazar:

Happy Center, bünyesine yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarına devam ederek 194. şubeyi, Aşıkveysel Mahallesi Talatpaşa caddesi no:28A Esenyurt/ İstanbul adresinde hizmete açtı.

Happy Center,  194. şubesi olarak kayıtlara geçen Esenkent Kardelen Evler şubesinin, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 3000 metrekare. Bölge halkına 6 kasa ile hizmet veren Esenkent Kardelen Evler şubesi, 30 kişiye de istihdam olanağı sağlıyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER