Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Essen, Milli Egemenlik şubesi yoğun ilgi altında açıldı

Editör
essen_milli_egemenlik
Abone Ol:

Adapazarının güçlü perakendecisi Essen, Milli Egemenlik Caddesi üzerindeki yeni şubesini hizmete açtı.

16 çalışanı, 300 metrekarelik satış alanı ile hizmete giren “Essen Milli Egemenlik” yine büyük bir heyecan ile “merhaba” dedi.

Adapazarı’nın “fiyatı ve güleryüzlü personeli” ile dikkati çeken marketi yeni halkasını coşkulu açılış organizasyonu ile müşterilerinin hizmetine sundu.

Yapılan Duaların ardından kurdelaları Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün yanısıra Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nce Yılın Ahi’si seçilen Muzaffer Güneş ve Essen’in ortaklarından Cumhur Esen kestiler.

Genel Müdür Mahmut Esen, Mağazalar Müdürü Deniz Nazlı, ortaklardan Emre Esen, Abdurrahman Esen, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Esen ve Essen çalışanlarının gayretleri ile 3 hafta gibi kısa bir süre de mağaza açılışa hazır duruma geldi. Mağaza açılışının akşamında gelenekselleşen havai fişek gösterileri, Işık gösterileri ve lazer gösterisi ile cadde coşkulu bir gün geçirdi.

Ergonomik Akıllı Pos Kutusu ile entegre NCR marka POS’lar ile satışa başlayan Essen’in hizmet tezgahlarında Avery Berkel IM Serisi Askılı Teraziler ile MO Serisi Boyunlu teraziler kullanılıyor. Pos Destek’in patent tescilli ürünü “Ergonomik Akıllı Pos Kutusu”‘ yine ilk olarak 2buçuk yıl önce Essen’de ahşap malzeme ile kullanılmıştı. Yeni tasarım “Plexy Glass Ergonomik Akıllı Pos Kutusu” Kasa operatörleri tarafından yine büyük beğeni topladı.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER