Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Groseri’nin 16. mağazası Adana’da Turgut Özal Bulvarı’nda açıldı

Editör
Abone Ol:

Groseri, Çukurova’ya yatırım yapmaya devam ediyor.

20 bin ürün çeşidinin bulunduğu Groseri Turgut Özal mağazası, 720 metrekarelik alanda 6 kasa ve 49 personel ile hizmet veriyor.

Groseri Turgut Özal Mağazası; Adana Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, Adana Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan, Adana Çukurova Belediye Başkan Vekili Yaşar Deniz, Adana Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Abdulkerim Özkul, Adana İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hamza Kara, Groseri Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Önür ve Ersin Özdemir, Groseri Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses ve Kazım Önür’ün kestikleri kurdele ile 26 Şubat 2010 tarihinde hizmete açıldı.

Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:72/B Çukurova/Adana adresinde özel indirimler ve kampanyalar ile Groseri müşterilerine hoş geldiniz diyen Turgut Özal mağazasında açılışa özel 2 bin üründe dev indirimler, 1 alana 1 bedava kampanyaları ve animasyonlarla şenlik havası yaşandı. Turgut Özal mağazasının açılış indirimleri kapsamında; et reyonundan sebze reyonuna, bakliyattan deterjana kadar tüm reyonlarda indirimler uygulanacak.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER