Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Hâdim Ulusal Marka Olma Yolunda

Editör
Necmettin Kuru
Abone Ol:

Hadim AVM Yenişehir ve Domaniç’in ardından Ekim ayı içerisinde Eskişehir’de de 3 mağaza açtı.

Açılan 3 mağaza ile ulusal zincir statüsü alan Hadim AVM, Ulusal marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Eskişehir’de açılan 3 yeni mağaza ve ulusal market zinciri konusunda bir basın açıklaması yapan Hadim AVM Yönetim ve Pazarlama Danışmanı Necmettin Kuru, Hâdim’in ulusal bir marka olma yolunda yatırımlarına devam ettiğini ifade etti.

Hâdim Şirketler Grubu’nun aile büyüklerinin 50 yıllık birikimlerinden oluşan kültür mirasını, günümüz ticari kural ve yenilikleriyle harmanladığını ve buna bağlı olarak hızla büyüyen bir topluluk olduğunu ifade eden Necmettin Kuru, “Birlikten kuvvet doğar prensibini, müşteri, tedarikçi veya çalışan ayırımı yapmadan, karşılıklı güven, dayanışma ve paylaşma ilkeleri ile destekleyen Hâdim Şirketler Grubu, bu çatı altındaki 4 şirket ve yaklaşık 500 personeli ile isminin manasına uygun olarak, 1995’ten beri halkımıza hizmet vermektedir. Dünya kimya devi Akzo Nobel’in Türkiye’deki 5 distribütöründen biri olarak boya sektöründe, 16’dan fazla ülkeye ihracat yapan bir şirket olarak mobilya sektöründe ve şu an 21 şubesiyle perakende sektöründe gösterdiği faaliyetlerle, bölgesinin en güçlü kuruluşları arasına girmeyi başaran Hâdim Grubu, ulusal marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.”dedi.

Bursa ve Kütahya il sınırları içerisinde bulunan 18 şubesinin yanı sıra, Ekim ayında Eskişehir’de açtığımız 3 yeni mağazayla birlikte Hâdim, büyüme ve yatırımlarına devam ettiğini sözlerine ekleyen Kuru, “Geleceğin 5 önemli sektöründen biri olan perakende sektörü dinamik, değişken ve gelecek vadeden bir sektör. 2007 yılında 4 olan şube sayımız ile başlattığımız büyüme, reorganizasyon ve kurumsallaşma çalışmalarımız kuruluşumuzun 10. yılında da yeni yatırım, proje ve çalışmalarla devam etmektedir. Perakende sektöründe 1999 yılında çıktığımız bu yolculuğa 10. yılımızı çok çeşitli etkinlikler çekilişler ve kampanyalarla kutladığımız 2009 yılında, Bursa-İnegöl, Yenişehir, Yenice, Alanyurt ve Kütahya-Domaniç ilçelerinde bulunan toplam 18 şube ile devam etmekteyiz. Ekim ayı içerisinde Eskişehir’de faaliyete geçirdiğimiz 3 yeni mağazayla birlikte Hâdim Alışveriş Merkezleri olarak ulusal zincir statüsünde bir yapıya kavuşmuş oluyoruz. Eskişehir’de, Şirintepe mahallesi, Sakarya caddesi ve Ziyapaşa caddesinde açtığımız 3 yeni mağazamızda toplam 40 personel istihdam etmeyi planlıyoruz. Bize göre Eskişehir güzel Türkiye’mizde gelecek 10 yıl içinde en fazla gelişecek 3 ilden bir tanesi. Ve yine rekabet ve yatırım anlamında da ulusal-yerel zincir marketlerin de rağbet ettiği bir ilimiz. Bu manada 2010 yılı sonuna kadar Eskişehir’in farklı noktalarında en az 7 şube daha açarak oradaki mağaza sayımızı 10’na çıkarmayı hedefliyoruz. Bir taraftan Hâdim olarak 2007 yılında başlattığımız reorganizasyon ve kurumsallaşma çalışmalarımız hızla devam ederken, diğer yandan yatırım planlarımız içinde bulunan Eskişehir, Bursa, Bozüyük, Kütahya ve çevresinde açmayı planladığımız şubelerle birlikte 2011 yılı sonunda ilk hedef olarak toplam 50 şube sayısına ulaşmayı arzu ediyoruz.”diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER