Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Hâdim Ulusal Marka Olma Yolunda

Editör
Necmettin Kuru
Abone Ol:

Hadim AVM Yenişehir ve Domaniç’in ardından Ekim ayı içerisinde Eskişehir’de de 3 mağaza açtı.

Açılan 3 mağaza ile ulusal zincir statüsü alan Hadim AVM, Ulusal marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Eskişehir’de açılan 3 yeni mağaza ve ulusal market zinciri konusunda bir basın açıklaması yapan Hadim AVM Yönetim ve Pazarlama Danışmanı Necmettin Kuru, Hâdim’in ulusal bir marka olma yolunda yatırımlarına devam ettiğini ifade etti.

Hâdim Şirketler Grubu’nun aile büyüklerinin 50 yıllık birikimlerinden oluşan kültür mirasını, günümüz ticari kural ve yenilikleriyle harmanladığını ve buna bağlı olarak hızla büyüyen bir topluluk olduğunu ifade eden Necmettin Kuru, “Birlikten kuvvet doğar prensibini, müşteri, tedarikçi veya çalışan ayırımı yapmadan, karşılıklı güven, dayanışma ve paylaşma ilkeleri ile destekleyen Hâdim Şirketler Grubu, bu çatı altındaki 4 şirket ve yaklaşık 500 personeli ile isminin manasına uygun olarak, 1995’ten beri halkımıza hizmet vermektedir. Dünya kimya devi Akzo Nobel’in Türkiye’deki 5 distribütöründen biri olarak boya sektöründe, 16’dan fazla ülkeye ihracat yapan bir şirket olarak mobilya sektöründe ve şu an 21 şubesiyle perakende sektöründe gösterdiği faaliyetlerle, bölgesinin en güçlü kuruluşları arasına girmeyi başaran Hâdim Grubu, ulusal marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.”dedi.

Bursa ve Kütahya il sınırları içerisinde bulunan 18 şubesinin yanı sıra, Ekim ayında Eskişehir’de açtığımız 3 yeni mağazayla birlikte Hâdim, büyüme ve yatırımlarına devam ettiğini sözlerine ekleyen Kuru, “Geleceğin 5 önemli sektöründen biri olan perakende sektörü dinamik, değişken ve gelecek vadeden bir sektör. 2007 yılında 4 olan şube sayımız ile başlattığımız büyüme, reorganizasyon ve kurumsallaşma çalışmalarımız kuruluşumuzun 10. yılında da yeni yatırım, proje ve çalışmalarla devam etmektedir. Perakende sektöründe 1999 yılında çıktığımız bu yolculuğa 10. yılımızı çok çeşitli etkinlikler çekilişler ve kampanyalarla kutladığımız 2009 yılında, Bursa-İnegöl, Yenişehir, Yenice, Alanyurt ve Kütahya-Domaniç ilçelerinde bulunan toplam 18 şube ile devam etmekteyiz. Ekim ayı içerisinde Eskişehir’de faaliyete geçirdiğimiz 3 yeni mağazayla birlikte Hâdim Alışveriş Merkezleri olarak ulusal zincir statüsünde bir yapıya kavuşmuş oluyoruz. Eskişehir’de, Şirintepe mahallesi, Sakarya caddesi ve Ziyapaşa caddesinde açtığımız 3 yeni mağazamızda toplam 40 personel istihdam etmeyi planlıyoruz. Bize göre Eskişehir güzel Türkiye’mizde gelecek 10 yıl içinde en fazla gelişecek 3 ilden bir tanesi. Ve yine rekabet ve yatırım anlamında da ulusal-yerel zincir marketlerin de rağbet ettiği bir ilimiz. Bu manada 2010 yılı sonuna kadar Eskişehir’in farklı noktalarında en az 7 şube daha açarak oradaki mağaza sayımızı 10’na çıkarmayı hedefliyoruz. Bir taraftan Hâdim olarak 2007 yılında başlattığımız reorganizasyon ve kurumsallaşma çalışmalarımız hızla devam ederken, diğer yandan yatırım planlarımız içinde bulunan Eskişehir, Bursa, Bozüyük, Kütahya ve çevresinde açmayı planladığımız şubelerle birlikte 2011 yılı sonunda ilk hedef olarak toplam 50 şube sayısına ulaşmayı arzu ediyoruz.”diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER