Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

İstikbal 2017 yılına kadar Avrupa’da 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor

Editör
Abone Ol:

İstikbal, yurtdışında mağazalaşma ve daha çok tüketiciye ulaşma stratejisi doğrultusunda Avrupa pazarında bir haftada 3 yeni mağaza açtı.

Boydak Holding çatısı altında Türkiye’nin lider mobilya markası olarak faaliyet gösteren İstikbal, yurtdışı mağazalaşma operasyonu çerçevesinde bir haftada Avrupa’da 3 mağaza açtı. Almanya’nın Münih ve Hannover şehirleriyle Avusturya’nın Salzburg şehrinde olmak üzere toplam 3 mağazanın açılışını gerçekleştiren İstikbal böylece; Almanya’da 10, Avusturya’da 3 olmak üzere Avrupa’da 82 münhasır mağazaya ulaştı.

Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi konumunda olan ve küresel hedefler doğrultusunda mağazalaşma operasyonuna ağırlık veren İstikbal ile 2016 yılında da hızlı mağazalaşma stratejisini uygulamaya devam edeceklerini belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, “İstikbal markamızla hali hazırda Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Markamız bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ürünlerine ve her zevke hitap edebilen koleksiyona sahip. Modaya yön verme misyonu ile hızla yaygınlaşıyoruz. Bugün Avrupa’da 82 mağaza ile faaliyet gösteriyoruz. İstikbal’in 60’ıncı yılını kutlayacağımız 2017 yılında ise hedefimiz Avrupa pazarında 100 mağazaya ulaşmak” diye konuştu. Bekir Boydak ayrıca önümüzdeki aylara Almanya Duisburg & Berlin Wedding, İsviçre Lozan gibi lokasyonlarda açılışlar planladıklarının da altını çizdi.

Bekir Boydak İstikbal’in her evin kapısından giren, herkesin beğendiği bir marka olmak için çalıştığını da belirterek şöyle devam etti: “Tüketici alışkanlıklarındaki değişime anında adapte olabilen, dinamik yapısıyla günceli takip etmekle kalmayıp trend belirleyen bir markayız. Bu dinamizmimizi tüm dünyada göstermek için ise sadece Avrupa’da değil uzak ülkelerde de varlığımızı güçlendirmeye kararlıyız. Bu doğrultuda Kanada, Zambiya, Gana, Sudan gibi ülkelerde mağazalarımızı faaliyete geçireceğiz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER