Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

İstikbal, Fransa’da 15’inci mağazasını Strasburg’da açtı

Editör
Abone Ol:

İstikbal, Avrupa’da 75’inci, Fransa’da ise 15’inci mağazasını Strasburg’da faaliyete geçirdi.

Boydak Holding çatısı altında Türkiye’nin lider mobilya markası olarak faaliyet gösteren İstikbal, yurtdışı mağazalaşma operasyonu çerçevesinde Avrupa’da 75’inci, Fransa’da ise 15’inci mağazasını Strasburg’da açtı. Bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ürünlerine ve her zevke hitap edebilen koleksiyona sahip olan İstikbal Strasburg mağazası, Vendenheim Bölgesi’ndeki Zone Commercial’de Fransa’nın ve dünyanın önemli mobilya zincirleriyle aynı bölgede yer alıyor. Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi konumunda olan ve küresel hedefler koyan, hayata geçiren bir marka olan İstikbal, hedef pazarlara ve tüketicilere daha yakın olmak, onlara çok daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yoluna devam ediyor.
Açılışta konuşan Boydak Holding Yönetim Kurul Üyesi Bekir Boydak, “Boydak Holding olarak lokomotif sektörümüz olan mobilyada hem yurtiçinde hem yurtdışında büyümeye devam ediyoruz. Özellikle Avrupa’nın metropollerinde, büyük metrekarelerde perakende satış noktalarımızın olmasından gurur duyuyoruz. İstikbal olarak Avrupa’daki mağazalaşma faaliyetlerimiz kapsamında hedefimiz ise 2017 yılında Avrupa’da 100 mağazaya ulaşmak. İstikbal olarak bu hedef doğrultusunda açılışlarımıza Münih, Duisburg, Hannover, Berlin olarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER