Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Koleksiyon, Singapur ve Sidney’de mağaza açtı

Editör
Abone Ol:

Singapur ve Sidney mağazaları ile Koleksiyon, 6 kıtada dünyada büyüme iddiasını güçlendirdi.

Deneyimlerle değer kazanan ve kişiselleşen yaşam alanları için tasarımlar sunan Koleksiyon, Singapur ve Sidney’de açtığı mağazalarıyla dünyada büyümeye devam ediyor. Ev ve ofis mobilyalarındaki özgün tasarımlarıyla dünyanın ilgisini üzerine çeken Koleksiyon’un Sidney ve Singapur’daki açılışları büyük ilgi gördü. Finanstan eğitime, ofislerden kamu alanlarına uzanan farklı sektör ve mekanlara yönelik tasarım çözümlerinin sunulduğu Singapur ve Sidney mağazaları Koleksiyon’un Güney Doğu Asya ile Avustralya’ya açılan kapıları olacak.

Başta Self-Organised Workplace / Kendini Kurgulayan Çalışma Alanı serisi olmak üzere, pek çok ödüllü tasarımın yer aldığı Singapur ve Sidney mağazalarının açılışları dünyaca ünlü tasarımcılar ile sektör profesyonellerini misafir etti. Sidney’de iki ve Singapur’da bir gece süren açılış etkinliklerinde Koleksiyon Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan, ‘Design & Pathos’ sunumu ile ‘Biz neyi, neden ve nasıl üretiyoruz? Ürettiklerimizin çevreyle etkileşimi nasıl gerçekleşiyor?’ gibi soruların önemine değindi. Malhan, fonksiyonellik ile insanın yaşayış, iş yapış biçimlerini ve etkileşimlerini sorgulamak üzerine düşünmenin önemine dikkat çekti.

Koray Malhan, Sidney’deki açılışta yaptığı konuşmada “Yeni ofis tasarımlarımız çalışma alanları ve kurgularındaki esnekliklerin geldiği noktaları, tasarımın farklı sanat disiplinleriyle olan etkileşimini birey, zaman ve mekan düzleminde irdeliyor. Yeni konseptimizle çalışma ortamlarının kurgusunu bir dekorasyon unsuru olmanın ötesine taşıyıp; bir çağı anlama gayreti olarak değerlendirmek, alışılmışın dışında sorular sormak ve disiplinler arası yeni diyaloglar başlatmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yurtiçi yatırımlarının yanı sıra yakın zamanda Amerika ve İngiltere gibi önemli noktalara da açılan Koleksiyon, yurtiçinde 12, yurtdışında ise 34 noktada operasyonlarını sürdürüyor. Yakın zamanda Düsseldorf’ta da mağaza açan Koleksiyon, bu mağazayı Avrupa’daki operasyonlarının yönetildiği merkez olarak konumlandırıyor. Yılda ortalama yüzde 20 büyüyen Koleksiyon, 2017 yılını 200 milyon TL ile kapatmayı hedefliyor. İhracatta Türkiye’nin kilogram başına birim fiyatı 1,5-2 Dolar civarlarında iken, Koleksiyon’un kilogram başı birim fiyatı 8,75 Dolar seviyelerinde yer alıyor. ABD’de Şikago, Dallas ve New York olmak üzere üç mağazası bulunan Koleksiyon, ABD’de yüzde 50 büyüdü. 3 yıl içerisinde ABD’de 10 milyon Dolar cironun üzerine çıkmayı hedefleyen Koleksiyon, Avrupa, Kafkaslar, Orta ve Uzak Doğu ülkelerinde devam eden faaliyetlerine Hong Kong, Fransa, Hindistan gibi ülkeleri eklemeyi planlıyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER