Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Migros, Eltes mağazası ile fark yaratıyor

Editör
Abone Ol:

Migros, yeni açılan MMM Çekmeköy Eltes Migros mağazasında farklı hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Yeni jet foto hizmeti ile müşterilerine pratik, eğlenceli ve ekonomik fotoğraf baskısı imkanı sunuyor. Tüm formatlarda hafıza kartları, CD veya doğrudan cep telefonlarının bluetoothları aracılığıyla fotoğraflarını aktaran müşteriler, zamandan kazandıran bu hizmete büyük ilgi gösterdi. 10×15 boyutundaki fotoğrafların cihaz üzerinden siparişini verebilen müşteriler sadece çıktı alabildikleri gibi, isterlerse takvim veya çerçeve gibi süslemeleri de cihaz üzerinden düzenleyebiliyorlar. Migros çevreci yaklaşımını tamamlayıcı nitelikteki geri dönüşüm kioskunu, ilk kez MMM Çekmeköy Eltes mağazasında devreye soktu. Müşteriler geri dönüşüme katkıda bulunmak amacıyla getirdikleri karton, metal, cam, plastik, pil vb. boş ambalaj malzemelerini kioskun barkod okuyucusuna okuttuktan sonra ilgili alana atabilecek ve bu sayede Türkiye’de ilk kez Migros çevre puanı kazanabilecekler. Müşteriler, bu uygulama ile hem çevreyi korumada Migros’la birlikte hareket etmiş olacak hem de bir ay içinde geri dönüştürdükleri 100 ambalaj malzemesine karşılık olarak 5 TL çevre puan kazanacaklar. Yerel pazar ürünleri de raflarda Mağazada bir diğer yenilik ise, reyon veya kasa arkalarına yerleştirilmiş olan plazma ekranlardaki ürün tanıtımları, kampanyalar ve önemli güncel bilgilere hızlı bir şekilde ulaşma imkanı olarak karşımıza çıkıyor. Migros bu ekranlar ile perakende sektöründe teknoloji ile müşterisini buluşturuyor. Çocuklar için Oyun Duvarı Mağazadaki oyuncak reyonunda, özel tasarlanarak duvarlara yerleştirilmiş oyun ve oyuncaklar ile çocuklar için keyifli bir alan yaratılmış. Çocuklar buradaki oyunlarla eğlenirken, ebeveynler rahat alışveriş imkanı buluyor. İş çıkışı eve giderken hazır yemek almak isteyenlere ise grill piliç ünitesi yardımcı oluyor. 2 bin 200 metrekarelik satış alanı olan Migros mağazasında, 14 bin çeşit ürün bulunuyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER