Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Migros, Eltes mağazası ile fark yaratıyor

Editör
Abone Ol:

Migros, yeni açılan MMM Çekmeköy Eltes Migros mağazasında farklı hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Yeni jet foto hizmeti ile müşterilerine pratik, eğlenceli ve ekonomik fotoğraf baskısı imkanı sunuyor. Tüm formatlarda hafıza kartları, CD veya doğrudan cep telefonlarının bluetoothları aracılığıyla fotoğraflarını aktaran müşteriler, zamandan kazandıran bu hizmete büyük ilgi gösterdi. 10×15 boyutundaki fotoğrafların cihaz üzerinden siparişini verebilen müşteriler sadece çıktı alabildikleri gibi, isterlerse takvim veya çerçeve gibi süslemeleri de cihaz üzerinden düzenleyebiliyorlar. Migros çevreci yaklaşımını tamamlayıcı nitelikteki geri dönüşüm kioskunu, ilk kez MMM Çekmeköy Eltes mağazasında devreye soktu. Müşteriler geri dönüşüme katkıda bulunmak amacıyla getirdikleri karton, metal, cam, plastik, pil vb. boş ambalaj malzemelerini kioskun barkod okuyucusuna okuttuktan sonra ilgili alana atabilecek ve bu sayede Türkiye’de ilk kez Migros çevre puanı kazanabilecekler. Müşteriler, bu uygulama ile hem çevreyi korumada Migros’la birlikte hareket etmiş olacak hem de bir ay içinde geri dönüştürdükleri 100 ambalaj malzemesine karşılık olarak 5 TL çevre puan kazanacaklar. Yerel pazar ürünleri de raflarda Mağazada bir diğer yenilik ise, reyon veya kasa arkalarına yerleştirilmiş olan plazma ekranlardaki ürün tanıtımları, kampanyalar ve önemli güncel bilgilere hızlı bir şekilde ulaşma imkanı olarak karşımıza çıkıyor. Migros bu ekranlar ile perakende sektöründe teknoloji ile müşterisini buluşturuyor. Çocuklar için Oyun Duvarı Mağazadaki oyuncak reyonunda, özel tasarlanarak duvarlara yerleştirilmiş oyun ve oyuncaklar ile çocuklar için keyifli bir alan yaratılmış. Çocuklar buradaki oyunlarla eğlenirken, ebeveynler rahat alışveriş imkanı buluyor. İş çıkışı eve giderken hazır yemek almak isteyenlere ise grill piliç ünitesi yardımcı oluyor. 2 bin 200 metrekarelik satış alanı olan Migros mağazasında, 14 bin çeşit ürün bulunuyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Pizza İl Forno, 25. şubesini Bolu’da açtı

Editör

Yazar:

Bolu girişimcilerinden Yamaner Ailesi ile güç birliğine giden Gökmen Gastronomi, 14 Burda AVM’de Pizza İl Forno Bolu şubesini açtı. Bolu’ya gastronomi alanında, yüzde 100 Türk sermayeli Pizza İl Forno markası ile katkı sağlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen Bolulu iş insanı Fatih Yamaner, “Bu anlamlı günde yanımızda olan Valimize, değerli yöneticilerimize ve tüm davetlilere çok teşekkür ediyoruz. Gastronomi kenti Bolu, bu tarz yatırımları fazlasıyla hak ediyor. Bu alanda yeni yatırımlarımız olacak” dedi. Açılışta söz alan Pizza İl Forno CEO’su Caner Şener, Pizza İl Forno’nun 14. franchise şubesini, toplamda ise 25. şubelerini Bolu’da açtıklarını vurgulayarak, “Bolu restoranımız gerek modern mimarisi ve dekorasyonu gerek konsept tasarımıyla örnek bir nokta oldu. Markamızın lezzet yolculuğu, büyüyerek devam ediyor” dedi. Yamener Ailesi’nin, sahip olduğu girişimci ruhuyla Bolu’ya değer katan başarılı işlere imza attığını söyleyen Bolu Valisi Erkan Kılıç da bu tarz tesislerin Bolu’nun marka değerine her zaman olumlu bir katkı sunacağını söyleyerek, Pizza İl Forno restoranının şehre hayırlı olmasını diledi.

Bolu şubesiyle birlikte bir meşale daha yandı

Pizza İl Forno’nun bu yıl uygulamaya koyduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında, açılan her yeni restoranı için bir meşale yakarak, Türk Eğitim Derneği’nin “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyasına destek oluyor. Bolu şubesinin açılışıyla birlikte yeni bir meşale daha yandı ve Türk Eğitim Derneği’ne burs desteği sağlanmış oldu.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER