Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

“Ramstore Hiper” Almaata’da açıldı

Editör
Abone Ol:

Migros Ticaret A.Ş, Kazakistan’ın en büyük hipermarketi “Ramstore Hiper”i hizmete soktu.

Migros’un uluslararası alanda büyük başarıya ulaşan markası Ramstore, yepyeni formatı “Ramstore Hiper” ile Almaata-Bişkek yolu üzerindeki Aport Alışveriş Merkezi’nde 7 Ağustos tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı.

Kazakistan’daki yatırımlarına, hızlı büyüme hedefi ile devam eden Ramstore, geçtiğimiz nisan ayında Kazakistan’ın Astana şehrinde açtığı Ramstore mağazasından sonra Kazakistanlı tüketicileri bu kez farklı bir alışveriş deneyimi ile tanıştırdı.

Ramstore’un Kazakistan’daki toplam 12 mağazasının 1’i Karaganda, 1’i Çimkent, 3’ü Astana, 7’si ise Almaata şehirlerinde bulunuyor. Yurtdışındaki yatırımlarına hızla devam eden Migros Ticaret’in Kazakistan’da açtığı yeni formatı “Ramstore Hiper” ile yurtdışındaki toplam mağaza sayısı da 19’a yükseldi.

Perakende sektöründe ilk ve tek uluslararası Türk zinciri olma özelliğini taşıyan, Ramstore, 1999 yılından itibaren Kazakistan’da açtığı mağazalarla, bu ülkede sektörün belirleyici ve lider oyuncusu olurken, Kazakistan halkını modern perakendeyle tanıştırdı.

Yıllardır Kazakistan’daki yatırımlarına ara vermeyen, global koşullara rağmen ülkenin potansiyeline ve ortamına güvenerek mağaza açmaya devam eden Ramstore, bu kez yepyeni “Ramstore Hiper” formatıyla Kazakistanlı tüketicilerin karşısına çıktı.

Kazakistan Almaata’da Aport AVM’de açılan ve ülkenin en büyük hipermarketi olma özelliğini taşıyan Ramstore Hiper, toplam 10.000 metrekarelik bir alana sahip. 3’ü farklı noktalarda konumlanmış toplam 27 kasanın yer aldığı mağazada, “hiper ucuz” fiyatlarla, rahat alışveriş imkanı sağlayan mağaza yerleşimiyle, yaklaşık 45 bin ürün çeşidi Kazakistanlı tüketicilerle buluştu. Hızlı servis sunan, konularında uzman personel desteğiyle, her keseye uygun geniş ürün portföyünü aynı çatı altında sunan “Ramstore Hiper” Kazakistanlı tüketicilerin yoğun ilgisini çekti.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Pizza İl Forno, 25. şubesini Bolu’da açtı

Editör

Yazar:

Bolu girişimcilerinden Yamaner Ailesi ile güç birliğine giden Gökmen Gastronomi, 14 Burda AVM’de Pizza İl Forno Bolu şubesini açtı. Bolu’ya gastronomi alanında, yüzde 100 Türk sermayeli Pizza İl Forno markası ile katkı sağlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen Bolulu iş insanı Fatih Yamaner, “Bu anlamlı günde yanımızda olan Valimize, değerli yöneticilerimize ve tüm davetlilere çok teşekkür ediyoruz. Gastronomi kenti Bolu, bu tarz yatırımları fazlasıyla hak ediyor. Bu alanda yeni yatırımlarımız olacak” dedi. Açılışta söz alan Pizza İl Forno CEO’su Caner Şener, Pizza İl Forno’nun 14. franchise şubesini, toplamda ise 25. şubelerini Bolu’da açtıklarını vurgulayarak, “Bolu restoranımız gerek modern mimarisi ve dekorasyonu gerek konsept tasarımıyla örnek bir nokta oldu. Markamızın lezzet yolculuğu, büyüyerek devam ediyor” dedi. Yamener Ailesi’nin, sahip olduğu girişimci ruhuyla Bolu’ya değer katan başarılı işlere imza attığını söyleyen Bolu Valisi Erkan Kılıç da bu tarz tesislerin Bolu’nun marka değerine her zaman olumlu bir katkı sunacağını söyleyerek, Pizza İl Forno restoranının şehre hayırlı olmasını diledi.

Bolu şubesiyle birlikte bir meşale daha yandı

Pizza İl Forno’nun bu yıl uygulamaya koyduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında, açılan her yeni restoranı için bir meşale yakarak, Türk Eğitim Derneği’nin “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyasına destek oluyor. Bolu şubesinin açılışıyla birlikte yeni bir meşale daha yandı ve Türk Eğitim Derneği’ne burs desteği sağlanmış oldu.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER