Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

“Ramstore Hiper” Almaata’da açıldı

Editör
Abone Ol:

Migros Ticaret A.Ş, Kazakistan’ın en büyük hipermarketi “Ramstore Hiper”i hizmete soktu.

Migros’un uluslararası alanda büyük başarıya ulaşan markası Ramstore, yepyeni formatı “Ramstore Hiper” ile Almaata-Bişkek yolu üzerindeki Aport Alışveriş Merkezi’nde 7 Ağustos tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı.

Kazakistan’daki yatırımlarına, hızlı büyüme hedefi ile devam eden Ramstore, geçtiğimiz nisan ayında Kazakistan’ın Astana şehrinde açtığı Ramstore mağazasından sonra Kazakistanlı tüketicileri bu kez farklı bir alışveriş deneyimi ile tanıştırdı.

Ramstore’un Kazakistan’daki toplam 12 mağazasının 1’i Karaganda, 1’i Çimkent, 3’ü Astana, 7’si ise Almaata şehirlerinde bulunuyor. Yurtdışındaki yatırımlarına hızla devam eden Migros Ticaret’in Kazakistan’da açtığı yeni formatı “Ramstore Hiper” ile yurtdışındaki toplam mağaza sayısı da 19’a yükseldi.

Perakende sektöründe ilk ve tek uluslararası Türk zinciri olma özelliğini taşıyan, Ramstore, 1999 yılından itibaren Kazakistan’da açtığı mağazalarla, bu ülkede sektörün belirleyici ve lider oyuncusu olurken, Kazakistan halkını modern perakendeyle tanıştırdı.

Yıllardır Kazakistan’daki yatırımlarına ara vermeyen, global koşullara rağmen ülkenin potansiyeline ve ortamına güvenerek mağaza açmaya devam eden Ramstore, bu kez yepyeni “Ramstore Hiper” formatıyla Kazakistanlı tüketicilerin karşısına çıktı.

Kazakistan Almaata’da Aport AVM’de açılan ve ülkenin en büyük hipermarketi olma özelliğini taşıyan Ramstore Hiper, toplam 10.000 metrekarelik bir alana sahip. 3’ü farklı noktalarda konumlanmış toplam 27 kasanın yer aldığı mağazada, “hiper ucuz” fiyatlarla, rahat alışveriş imkanı sağlayan mağaza yerleşimiyle, yaklaşık 45 bin ürün çeşidi Kazakistanlı tüketicilerle buluştu. Hızlı servis sunan, konularında uzman personel desteğiyle, her keseye uygun geniş ürün portföyünü aynı çatı altında sunan “Ramstore Hiper” Kazakistanlı tüketicilerin yoğun ilgisini çekti.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER