Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Salihli’de Girginler Market 6. şubesini törenle açtı

Editör
Abone Ol:

Girginler Market Yönetim Kurulu Başkanı Murat Girgin Şüheda Caddesine 6. şubesini açmanın mutluluğunu yaşıyor.

Düzenlenen açılışa CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Belediye Başkanı Zeki Kayda ve yardımcıları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, İzmir Salihliler Derneği Başkanı Hayati Ertuğrul, meclis üyeleri, iş adamları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katılırken açılış konuşmasını Girginler Market Yönetim Kurulu Başkanı Murat Girgin yaptı.
“Yerel yatırımcılara önce Salihli’mizin sonra yerel yönetim ve hükümetin sahip çıkmasını bekliyoruz”
Girgin konuşmasında; “Büyük önder Atatürk’ün bize armağan ettiği Cumhuriyetin 92. yılında Girginler marketin 6. şubesini hizmete açmak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Hem 29 Ekim Cumhuriyet bayramı hem de yeni mağazamızın açılışı nedeniyle çifte bayram yaşıyoruz. Güzel Salihli’mizin sürekli büyüyen markası Girginler Market kurulduğu 1998’den bu yana ilçe ekonomisi için çalışıyor. Bu 17 yıl boyunca bereketli ovamızda ve yaylalarımızda yetişen etten süte sebzeden meyveye kadar birçok ürünü üreticiden doğrudan tüketiciye ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Tüketicimize uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle buluşturduğumuz gibi Salihli’de ki üreticilerini ve yerel markalarımızı da destekliyoruz. Kendi kendine yeten bir toplum olmanın yolunda buradan geçtiğini biliyoruz. Aynı zamanda Salihli’de doğrudan 70’e yakın dolaylı olarak yüzlerce kişiye iş ve ekmek imkanı sağlıyoruz. Yabancı sermayeli markaların çok uluslu hipermarketlerin istila ettiği ülkemizde yüzde yüz yerli sermayeli bir market olarak büyümeye devam ediyoruz. Yerel yatırımcılara önce Salihli’mizin sonra yerel yönetim ve hükümetin sahip çıkmasını bekliyoruz” dedi.
“17 yılda Salihli’de yerel marketler zincirini oluşturdular, bu gerçekten bir başarı öyküsüdür”
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel; “Girginler süper market açılışlarını hep bayramlara denk getirmektedir. Bundan önce 4 ve 5. mağazalarını Salihli’nin kurtuluş gününe denk getirerek hizmete açan Murat Girgin arkadaşımız 6. şubesini 29 Ekim Cumhuriyet bayramı gibi daha anlamlı bir günde açılışını yapmaktadır. 17 yıl gibi kısa bir sürede Salihli’de yerel marketler zincirini oluşturdular. Bu gerçekten bir başarı öyküsüdür ve bu anlamda Girginler ailesini kutluyorum. Bu konuma nasıl geldiler hizmet kalitesiyle, fiyat rekabetiyle ve sundukları hizmetle geldiler. Bu açılan 6. mağazayla birlikte Salihli’de 90 insanımıza iş verecektir istihdam verecektir. Bizler kendilerini bu konuda da Salihli’de istihdam yarattıkları içinde ayrıca kutluyoruz. Bu mağazamızın Salihli’ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER