Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Sincap’tan yeni yatırım hamlesi

Editör
Abone Ol:

Sincap Marketler Zinciri, yeni konsept mağazası Gross Toptan’ı Yazır TOKİ bölgesinde hizmete açtı. Sincap Marketler Zinciri, halkasına Gross Toptan ile yeni bir konsept ekledi. 1.500 metrekare alanda, 30 personel ile faaliyet gösteren Gross Toptan, hem perakende hem toptan satış hizmeti sunuyor. “Bir gün değil, her gün indirim” sloganı ile bölge halkına alternatif bir alışveriş kanalı oluşturan Gross Toptan’da 3.000 çeşit ürün bulunuyor.

Sincap Marketler Zinciri Genel Müdürü Ali Tabak, Gross Toptan ile yeni bir konsepte adım attıklarını belirterek, bu konseptin başarılı ve verimli olması halinde devamının geleceğini söyledi. Perakende sektöründe rekabetin çok çetin ve zor olduğuna dikkat çeken Tabak, farklı tüketici kitlesine hitap edebilmek ve cazibe merkezi haline gelebilmek için yatırımların çeşitlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER