Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Sincap, 30’uncu mağazasında konsept değişikliğine gitti

Editör
Abone Ol:

Sincap Marketler Zinciri, Karkent Mağazası’nı yeni bir konseptle hizmet verebilmek için yeniledi.

Perakende sektöründe “bölgesel bir güç olma” vizyonuyla yola çıkan Sincap Marketler Zinciri, şehir merkezinde yer alan 30’uncu mağazasında konsept değişikliğine gitti.
Karatay’a bağlı Ulubatlı Hasan Mahallesi, Karakayış Caddesi üzerinde yeni yüzüyle hizmete açılan Karkent Mağazası, ilk günden çevredeki vatandaşlar tarafından rağbet gördü.
Yeni mağazanın açılışında hazır bulunan Sincap Marketler Zinciri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Tabak, Konya Yenigün Gazetesi’ne şunları söyledi:
“600 metrekare satış alanı, 3 kasa ve 15 personel ile daha geniş bir alanda, rahatlığı ve kaliteyi ön plana çıkartan konsepti ve uygun fiyatlarla Karkent Mağazamızda müşterilerimizle buluştuk. Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alan kurumumuz, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile onlara verilen değeri en üst düzeye çıkarmaktayız. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Sincap, çalışmalarını planlarken süreklilik ilkesini ön planda Olanaktadır. Karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam ediyoruz. Çağdaş ve modem Türkiye için ülkemiz ekonomisine ve Konya’mıza katkımızı sürekli kılma anlayışım benimsedik Kalite, güven, sağlık, hijyen konularında bölgemizin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı hedefledik Yenilikçi, fark oluşturan, farklı düşünen, insana değer veren ve her şeyden önde tutan bir kurum olmak için yola çıktık. Başta şehrimize ve ülkemize en iyi hizmeti verebilmemiz için var gücümüzle çalışmaya devan edeceğiz.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER