Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Uyum, 75 kişiye daha iş imkanı sağladı

Editör
Abone Ol:

Uyum, açtığı 4 yeni mağazasıyla toplam 63 mağazaya ulaştı.

En sağlıklı ve doğru ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran Uyum, Marmara Bölgesi’ndeki büyümesine hızla devam ediyor. “Bu Ülkenin Marketi” sloganıyla büyüyen Uyum’un yeni mağazaları, Ataşehir’de Ağaoğlu Andromeda Gold ve Andromeda Residence, Pendik’te Çamlık Mahallesi ve Mimaroba’da Murat Çeşme Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı. Yeni Uyum mağazaları, şarküteri ve taze meyve-sebze reyonlarının yanı sıra, temel gıda ve temizlik ürünleri reyonlarıyla Uyum müşterilerine ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyor.
Açılan yeni mağazalarla istihdama da büyük katkı sağlayan ve uygun fiyata kaliteli hizmet sunan Uyum, bu hizmeti, sayıları her geçen gün artan müşterileriyle buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Uyum’un yeni mağazaları
17 Nisan 2015 tarihinde açılan, Uyum’un Ağaoğlu Andromeda Gold mağazası, 930 metrekare müşteri satış alanında, 21 personel ve 4 kasasıyla hizmet veriyor. 24 Nisan 2015 tarihinde açılan Pendik Çamlık mağazası, 570 metrekare müşteri satış alanında, 18 personel ve 3 kasasıyla hizmet veriyor. 15 Mayıs 2015 tarihinde açılan Mimaroba Murat Çeşme mağazası, 875 metrekare müşteri satış alanında, 22 personel ve 4 kasasıyla hizmet veriyor. 22 Mayıs 2015 tarihinde açılan Ağaoğlu Andromeda Residence mağazası, 570 metrekare müşteri satış alanında, 14 personel ve 2 kasasıyla hizmet veriyor.
Uyum’un Nish Adalar Avlu mağazası ise, önümüzdeki günlerde, Maltepe’de bulunan Nish Adalar’da, yöre halkının hizmetine açılacak.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER