Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Online satışta olan Shuev çok yakında AVM’lerde

Editör
Abone Ol:

Shuev, tarzı olan evlerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri satışı sunacak.

Ev dekorasyonunu tamamlayıcı aksesuarları tek bir çatı altında toplayan Shuev, dünyanın bir çok ülkesinden özenle seçilen ürünleri satışa sunuyor. Nihai hedefini “Her eve bir Shuev” olarak belirleyen marka, öncelikle online satışla faaliyetlerine başladı.
Daha sonra alışveriş merkezlerinde konsept mağazalarla tüketiciye hizmet verecek olan Shuev, 10 binin üzerinde ürün çeşidi ile hayallerindeki dekorasyona ulaşmak isteyenlerin rüyasını gerçekleştirecek. İlk mağazasını Doğuş Grubu’na ait Gebze Center AVM’de Nisan ayında açacak olan Shuev; Viaport Marin AVM, 41 Burda AVM ve yeni projelerin yanısıra önemli caddelerde de mağazalar açacak.
Shuev, güçlü satın alma avantajını yüksek kâr beklentisi ile fiyata yansıtmak yerine, tüketicinin dekorasyon zevkini kolaylıkla evine taşıyabileceği yolu tercih ediyor. Tamamı stoklu ürünlerle online alışverişi daha güvenilir hale getiren Shuev, elinde olmayan hiçbir ürünü satışa sunmuyor. Shuev, böylelikle hızlı teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyetini de sağlıyor. Dünya trendlerini takip eden uzman ekiplerin belirlediği ürün gamıyla, dekorasyona ilham veren Shuev, farklı ürün seçenekleri ile stil arayışındaki tüketicilere alternatif oluyor.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER