Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Skechers, İzmir’deki ilk mağazasını Mavi Bahçe AVM’de açtı

Editör
Abone Ol:

Türkiye pazarına girdiği 2011 yılından itibaren hızla büyüyen Skechers, son mağazasını İzmir Mavi Bahçe AVM’de açtı.

Türkiye pazarına girdiği 2011 yılından bu yana büyümesine yeni satış noktalarıyla hızla devam eden spor ayakkabı markası Skechers, İzmir’deki ilk mağazasını Mavi Bahçe AVM’de açtı. İstanbul Suadiye, İstanbul Optimum AVM, Mall of İstanbul, İstanbul ÖzdilekPark AVM, Akasya AVM ve Ankara Ankamall AVM’den sonra 7. satış noktası olarak hizmete giren İzmir Mavi Bahçe AVM mağazasının açılışı Skechers Türkiye yöneticilerinin ve çok sayıda konuğun katılımıyla yapıldı. Skechers, Mavi Bahçe AVM mağazasında ilk defa Akasya AVM mağazasında uygulanan ikiye ayrılmış mağaza konseptini kullandı. Skechers’ın bir bölümü performans, diğer bölümü ise günlük giyim ayakkabılarına özel tasarlanmış olan ikiye ayrılmış konsept yapısıyla mağazada herkesin ilgilendiği bölümde rahatça alışveriş yapabilmesi hedefleniyor.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER