Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

2018’de atılım yapacak

Editör
Abone Ol:

1920 Sultanahmet Köftecisi, yurt içinde ve yurt dışında yaymak amacıyla 2018’de birçok projeye imza atacak.

1920 Sultanahmet Köftecisi Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Tezçakın, dördüncü kuşağın şirkette aktif olarak görev almasıyla birlikte yatırımların hız kazandığını belirtti.

İstanbul’daki şube ağına Şubat sonunda Ümraniye’yi de katacaklarını kaydeden Tezçakın, şunları söyledi: “Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı üzerinde cadde dükkan konseptinde açılacak franchise şubenin işletmeciliğini hizmet sektöründeki tecrübeleri ile tanınan Arda Kehya ve Ömer Karabulut yapacak. Her ikisi de Sultanahmet Köftecisi’ni iyi bilen kişiler. Lezzetimizin yanı sıra bu işletmenin bir asırdır ayakta kalmasını sağlayan hizmet ruhunu da müesseselerine yansıtacaklarına inanıyorum. Mimari proje uygulamaları, personel eğitimleri bizzat benim denetimimde yapılıyor. Ümraniye, adımıza yakışır, iddialı franchise şubelerimizden biri olacak.”

Tezçakın, Şubat sonunda KKTC Gazi Mağusa’daki City Mall AVM’de de bir franchise şube açacaklarını hatırlatarak, şöyle devam etti:

“1920 Sultanahmet Köftecisi için 2018 atılım yılı olacak. Kurucumuz Mehmet Seracettin Efendi’nin 98 yıl önce keşfettiği lezzeti yurtiçi ve yurtdışında yaymak için başlatılan projeler, onursal başkanımız Mehmet Tezçakın’ın gözetiminde, CEO’muz Mert Tezçakın ve merkez şube sorumlusu Timur Tezçakın’ın destekleriyle bir bir hayata geçirilecek. Bulgaristan’da Avrupa’daki şubelerin et ve kalifiye personel ihtiyaçlarını karşılamak için üs kurulacak. Almanya ve İngiltere’de yeni franchise şubeler açılacak. İlk kez şube açacağımız ülkeler olacak. ABD projemiz de yetişirse 2018’de hayata geçirilebilir.100. yılımızı kutlayacağımız 2020 yılında en az 3 kıtada onlarca şubesi olan bir işletme olmayı hedeflyoruz.”

1920 Sultanahmet Köftecisi’nin gastronomi alanındaTurquality programına alınmasının hedeflendiği çalışmaların 2018 yılında tamamlanması bekleniyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Ramazanın bereketi Söke’yle mutfaklara taşınıyor

Editör

Yazar:

Klasikleşen geleneksel unu dışında tahıl unlarından organik una kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Söke, hünerli ellerde yemeklerin lezzetini veriyor. 60 yıldır mutfaklara konuk olan Söke, özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede sunuyor. Lezzetin hamurunda olan Söke, evde ekmek yapmak isteyenler için de ekmek unu karışımlarıyla bu ihtiyaca cevap veriyor. Söke, çok tahıllı, çavdarlı, tam buğday, yulaflı, ruşeymli, köy ekmeği ve sarı sert buğday un karışımlarıyla leziz ekmekler yapmak için alternatifler sunuyor. Ekmekten baklavaya, börekten içerisinde un bulunan tüm lezzetlere kadar ramazan ayının bereketi Söke ile sofralara taşınıyor.

Devamını Oku

Firmalardan

A101’den Hediye Kart ve Sanal Kod ayrıcalığı

Editör

Yazar:

Dayanışma ve yardımlaşmanın öneminin arttığı bu dönemde A101, ihtiyaç sahiplerini veya yakınlarını mutlu etmek isteyen müşterilerine Hediye Kart ve Sanal Kod imkanını sunuyor.

Kullanışlı ve kolay erişim avantajlarına sahip Hediye Kartları ve SMS ile telefona yönlendirilebilen Sanal Kodlar, A101 marketlerinden temin edilebilecek ve ihtiyaç sahiplerine gönderilebilecek.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen ve a101.com.tr haricinde, tüm A101 marketlerinde kullanılabilecek A101 Hediye Kartları ve Sanal Kodlar, içerisine yüklenebilen tutarlar tek seferde kullanılabildiği gibi parça parça olarak da harcanabilecek.

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için Hediye Kartı veya Sanal Kod almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabiliyor. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kod alındığında, kartın hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderiliyor. Sanal Kodlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süreyle kullanılabiliyor.

Bireysel olarak yardım sağlamanın dışında kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyetini arttırmak isteyen kurumlar; çalışanlarına, bayilerine, müşterilerine ya da ihtiyaç sahiplerine “Hediye Kartı” ve “Sanal Kod” alternatiflerinden biriyle destek olabilirler. Kurumlara sunulan yenilikçi çözüm alternatifleri de bireysel Hediye Kartları ya da Sanal Kartlar ile aynı kullanım şartlarına sahip. İlgilenenler kurumsalsatis@a101.com.tr adresinden iletişim kurarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Devamını Oku

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER