Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

James Emmett: Türkiye, HSBC’nin yatırım için öncelikli 21 pazarından biri

Editör
James Emmett
Abone Ol:

HSBC Türkiye Genel Müdürü James Emmett, HSBC Türkiye’nin, uzun vadeli  strateji ve hedeflerini paylaştı.

HSBC’nin büyüyen pazarlarda müşterilerini fırsatlarla buluşturduğunu belirten James Emmett, şu noktaların altını çizdi:
“Türkiye, çok sayıda temel niteliği nedeni ile yatırım için belirlediğimiz öncelikli 21 pazar arasında yer alıyor. Söz konusu nitelikler arasında genç ve artan nüfus, düşük hane halkı ve kamu borcu, krizlere karşı dayanıklı bir ekonomi, güçlü bankacılık sektörü ve mali disiplin, giderek büyüyen uluslararası ticaret hacmi ve yatırım portföyünün yanı sıra ülkedeki girişimcilik ruhunu saymamız mümkün. Türkiye’nin orta ve uzun vadede ekonomik gelişme kaydetmeye ve yatırımcılar için cazip fırsatlar sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.”
 James Emmett; “HSBC Türkiye olarak; müşterilerimizi, hedef ve hayallerini gerçekleştirmelerinde destekleyerek, Türkiye’nin tercih edilen öncü uluslararası bankası olmayı amaçlıyoruz. Yükselen orta gelir grubundaki ve uluslararası bakış açısına sahip müşteriler; geniş ürün ve hizmet portföyümüzün yanı sıra küresel ağımız, uzmanlığımız ve bilgi birikimimizden en çok yararlanan müşteri kitlesi olmaları nedeniyle bizimle çalışıyorlar. Müşterilerimizle sadece işlem bankacılığına dayalı değil, ömür boyu sürecek bir bankacılık ilişkisi geliştirmek istiyoruz. Kurumsal ve ticari bankacılık alanında ölçekten bağımsız olarak, uluslararası bakış açısına sahip ve küresel ticaret yapmak isteyen müşterilere daha çok odaklanacağız. Bireysel bankacılıkta, müşterilerimize ayrıcalıklar sağlayacak ‘Advance’ ürün ve hizmetler paketini hayata geçireceğiz. Bunun yanı sıra direkt bankacılık ve dijital bankacılık kanallarımıza yönelik yatırımlarımıza artırarak devam ediyoruz. Küresel ve yatırım bankacılığı alanında, müşterilerimize tutarlı ve uzun vadeli performans elde etmeleri için  gelişmiş ve  gelişmekte olan pazarlarda ticari fırsatlar sağlıyoruz. Özel bankacılık alanında servet sahibi müşterilere odaklanırken, hem şahsi, hem de iş birikimlerinin yönetimi için kurumsal,  küresel ve yatırım bankacılığı ekiplerimizle yakın işbirliği içinde, müşterilerimizin uluslararası fırsatlara erişimlerini sağlıyoruz. Bu müşterilerimize, aile ve iş birikimlerinin yönetimleri ve sonraki nesillere aktarımlarında uluslararası standartta bankacılık çözümleri sunuyoruz” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER