Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Nebim 2013 Çözüm Ortakları Zirvesi, yoğun katılım ile gerçekleşti

Editör
Abone Ol:

Nebim, “Gelişerek, Büyüyerek, Geleceğe” organizasyonunu gerçekleştirdi.

Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye’nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketi olan Nebim’in çözüm ortakları ve yetkili satıcılarıyla bir araya gelerek 2012 yılını değerlendirdiği ve 2013 yılının planlarının paylaşıldığı “Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2013”, 28 Şubat – 02 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

“Gelişerek, Büyüyerek, Geleceğe” sloganıyla gerçekleştirilen organizasyon; Nebim yöneticilerinin Nebim stratejisini ve ürün yol haritalarını paylaştıkları sunumları ile başladı. Nebim V3’teki gelişmelerin, proje uyarlama yöntemlerinin ve Nebim’in destek sistemlerinde gerçekleştirdiği yeniliklerin anlatıldığı oturumlar soru/cevap bölümleriyle devam etti. Zirvenin son gününde ise ödül heyecanı vardı. Nebim çözüm ortakları; satış performansı, başarılı proje ve verimli çalışma gibi birçok farklı kategoride 2012 performansına yönelik ödüllerini Nebim yöneticilerinden törenle aldılar.

Zirvenin açılış konuşmasında Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı, 2012 yılını değerlendirirken, Nebim V3’ün geldiği nokta ve 2013 büyüme hedeflerinden bahsetti. Taşçı daha sonra Nebim Çözüm Ortakları ailesine yeni katılan ve gelişen Badel (Konya), Moliorus (Rusya) ve Yorka’yı (Denizli) kutladı.

Zirvede Çözüm Ortakları ile paylaşılan konulardan bir diğeri ise Nebim’in 2011’de lanse ettiği ERP çözümü olan Nebim V3 ile şekillenen vizyonu ve 2015 – 2020 yılları hedefleriydi.

Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu konu ile ilgili olarak gerçekleştirdiği sunumda, Nebim V3’ün piyasaya sunulmasından bu yana hızla yaygınlaştığını ve çözüm ortakları ile birlikte başarılı bir noktaya ulaşıldığını belirtti. Teknoloji trendlerini ve pazarı değerlendiren Demiroğlu, Nebim V3’ün hedef pazarını ve 2010-2020 yılları için büyüme stratejisini değerlendirdi. 2015 büyüme stratejisi için Nebim tarafında yapılan çalışmalara değinen Demiroğlu, Nebim Çözüm Ortakları’na müşteri memnuniyetine değer veren bir yaklaşım ve teknik bilgisi yüksek ekipler oluşturmalarını tavsiye etti. Demiroğlu’nun sunumunda geniş yer verdiği konulardan bir diğeri ise Nebim’in destek hizmetleri ile ilgili yol haritaları oldu. Nebim ERP Proje Uyarlama Müdürü Volkan Yıldırım’ın sunduğu oturumda, Nebim’in ve Nebim Çözüm Ortaklarının Nebim V3’e ve yenilenen destek platformu NebimExtra’ya geçişleri ile ilgili projelerin detayları paylaşıldı.

Zirve, Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı’nın süreçleri değerlendirdiği ve deneyimlerini aktardığı sunumlar ile devam etti. Satış sonrası desteğe kadar tüm safhalarda müşteri verimliliğinin ve memnuniyetinin hedeflendiği Nebim yaklaşımının Nebim Çözüm Ortakları tarafından da etkinlikle uygulandığını belirten Taşçı, Nebim Çözüm Ortaklarını önümüzdeki dönemde desteklemek için Nebim’in üzerinde çalıştığı yeni satış destek platformu ve eğitim/sertifikasyon programı ile ilgili yol haritalarından bahsetti.

Zirvenin ikinci gününde; gündemde ilgi ile beklenen yeni destek platformu olan NebimExtra ile ilgili destek süreçleri ve Nebim V3 uyarlama metedolojisi vardı. Zirve’nin diğer sunumlarını ERP Ürün Yöneticisi Abdullah Bekmezci, ERP/CPM Uzmanı Çağrı Güngör ve Üretim Projeleri Müdürü Yılmaz Akgül gerçekleştirdi. Bu sunumlarda katılımcılar ile Nebim V3’ün öne çıkan yenilikleri paylaşıldı.

Oturumlardan arta kalan zamanlarda Nebim Çözüm Ortakları ailesinin keyifle zaman geçirerek yeni katılanların birbirini tanıma fırsatı bulduğu “Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi”, eğlenceli bir gala yemeği ve ödül töreniyle sona erdi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Firmalardan

Londra ofisiyle Batı Avrupa Bölgesi’ndeki büyümesini hızlandıracak

Editör

Yazar:

REM People, yurtdışı büyüme hamlesini hızlandırdı. REM People, İstanbul ve Dubai’nin ardından İngiltere’nin başkenti Londra’daki ofisinin resmi açılışını yaptı. Halen 50’den fazla ülkede, alanında lider 120 kuruma hizmet veren REM People, Avrupa’daki şirketlere de verimlilik kazandırıyor.

Markaların ürün yolculuklarını takip etmelerini sağlayarak verimliliklerini artırdıklarını belirten REM People CEO’su Bülent Peker, yurtdışı stratejisi hakkında şöyle konuşuyor: “Türkiye ve dünyada sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak İstanbul ve Dubai merkezlerimizle şimdiye kadar 50’den fazla ülkede sektör devlerinin sahadaki gözü, kulağı olduk. Geliştirdiğimiz yüzde 100 yerli yazılım çözümlerimizle yapay zeka ve derin öğrenme yoluyla kurumların verimliliklerini artırıyoruz. Anlık görüntü tanıma teknolojimizle saha satış ekiplerinin çektiği fotoğraflar analiz ediliyor ve reyonlardaki ürünler gözleniyor. Yapay zekanın ilerisine geçerek derin öğrenme ile analizler yapıyoruz. Bu analizler müşterilerimizin daha hızlı aksiyon alması için kullanılıyor. Söz konusu çözümlerle global bir marka olma yolunda Londra ofisimizle de Orta ve Batı Avrupa’daki varlığımızı artırmayı hedefliyoruz.”

REM People, 2015 yılından bu yana yapay zekâ tabanlı çoklu kanal perakende uygulama yönetimi çözümleri sunuyor. REM People’ı rakiplerinden ayıran en önemli özellik perakendecilerin performanslarını faaliyet gösterdikleri tüm kanallarda takip etmelerini sağlayan entegre çözümler sunması. REM People, müşterilerinin perakende uygulamalarını ve mağazacılık operasyonlarını, tanzim/teşhir uygulama performanslarını offline, online ve basılı kanallarda izleyerek ‘ürün yolculuklarını’ takip etmelerine yardımcı oluyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Seyhanlar Market’in tercihi yine Isuzu oldu

Editör

Yazar:

Kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyata sunmak amacıyla kurulan ve 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Seyhanlar Market, 2013 yılından itibaren dünyanın önde gelen firmalarından olan Isuzu markasının bayiliğini yapan Bursa Ağır Vasıta ile tekrar işbirliği yaparak 17 adet Isuzu NPR 3D’yi filosuna dahil etti.

Teslimat törenine Seyhanlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan, Anadolu Isuzu Türkiye Satış Direktörü Yusuf Teoman, Anadolu Isuzu Türkiye Kamyon Pick-Up Satış Müdürü Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Kamyon Pick-Up Satış Şefi Arif Bugeker, Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, Bursa Ağır Vasıta Satış Müdürü İnci Kaplan ve Bursa Ağır Vasıta satış ekibi katılım gösterdi.

Satış ve satış sonrası maksimum müşteri memnuniyetini en önemli misyonu edinerek, Isuzu markasının satış, servis ve yedek parça hizmetini veren Bursa Ağır Vasıta, müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor.

İşleri gereği sağlam ve kaliteli araçlara ihtiyaç duyduklarının altını çizen Seyhanlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan, “Firmamız için en önemli iki unsur sağlamlık ve güvenilirlik. Mahalle aralarında veya ana yollar üzerinde olan mağazalarımıza, her gün araçlarımız ile ürün sevk ediyoruz. Araçlar sürekli yük altında aktif olarak kullanılıyor. Bu sevk işlemlerinde araç kaynaklı aksama durumları işlerimizin de aksamasına neden olabilmekte. Dolayısıyla araçlarımızın her gün yüksek tempoya dayanabilecek, şehir içinde pratik ve güvenilir araçlar olması gerekiyor. Bu aradığımız unsurlar ve daha fazlasını Isuzu marka araçlarda bulduğumuzu düşünüyoruz. Aynı zamanda araçlarımızın bakımları ve servis hizmetlerinin de kısa zamanda çözülebilmesi gerekmekte. Bu noktada da Bursa Ağır Vasıta profesyonel kadrosu ve hızlı çözümler sunmasıyla yardımımıza yetişiyor. Almış olduğumuz tüm hizmetlerden dolayı Anadolu Isuzu ve Bursa Ağır Vasıta’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bursa Ağır Vasıta’nın müşteri memnuniyetini temel aldığını ve hizmet verdiği bölgelerde tercih kaynağı olmanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmayı temel amaç edindik. Bu bağlamda sektörünün önde gelen firmalarından olan Seyhanlar Marketçilik ile gerçekleştirdiğimiz, yıllara dayanan işbirliğimiz bizler için çok değerli. Bursa Ağır Vasıta olarak müşterilerimizin çözüm ortağı olarak hem kendilerine hem de ülkemize hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Yüksek güç ve torka sahip uzun ömürlü motoru,  dar alanlara rahatlıkla girmeyi sağlayan kupası ve araç boyutlarıyla segmentinin standartlarını belirleyen Isuzu NPR 3D’yi ve Bursa Ağır Vasıta’yı tercih ettiği için Seyhanlar Market’e teşekkür eder, araçlarının hayırlı uğurlu olmasını dileriz” diye konuştu.

Devamını Oku

Firmalardan

Subway, Türkiye’deki operasyonlarını genişletecek

Editör

Yazar:

Türkiye ve Çin başta olmak üzere, beş ayrı ülkedeki başarılı faaliyetleri ile dünyanın en büyük beş restoran işletmecisinden biri olan TFI TAB Gıda Yatırımları, portföyüne kattığı yeni markalarla büyümesini sürdürüyor. Şirket, Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s’den oluşan dört küresel marka ve kendisine ait Usta Dönerci ve Usta Pideci’den oluşan iki ulusal olmak üzere, toplam altı markanın yanına bir dünya devini daha ekledi.

TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu: ‘’Subway operasyonuyla büyümemizi daha da hızlandırarak, dünya çapındaki toplam restoran sayımızı bu yılın sonuna kadar 3000’in üzerine çıkaracağız. Subway gibi ünü dünyaya yayılmış bir markanın daha bize güvenerek operasyonlarını devretmesiyle hem kendi markalarımızı yaratabilme hem de dünya markalarını yönetebilme ve geliştirebilme kabiliyetimizi bir kez daha kanıtlamış olduk. Et, ekmek, patates, salata başta olmak üzere birçok ihtiyacımızı tedarik ettiğimiz ekosistem şirketlerimiz, 28 yıllık sektör tecrübemiz, inovatif ürün, hizmet ve çözümlerimizle bünyemizdeki diğer markaları olduğu gibi Subway’i de Türkiye’nin en değerli markalarından biri haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Subway CEO’su John Chidsey ise; “Subway olarak, uluslararası çaptaki varlığımızı güçlendirmeyi amaçlarken, diğer önemli markaların bir bölgedeki büyümesine önderlik ederek, kayda değer deneyim edinmiş operatörlerle ortaklık arayışındayız. Pazarın lider restoran operatörü olarak Türkiye’deki tüketiciler konusunda derin bir anlayış ve tecrübeye sahip olan TFI TAB Gıda Yatırımları, Subway’in Türkiye’deki varlığını hızlandırmaya destek sağlayacak en ideal ortaktır” açıklamasında bulundu.

Devamını Oku

POPÜLER