Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2024 gerçekleşti

Editör
Abone Ol:

Nebim, çözüm ortaklarının bir araya geldiği Çözüm Ortakları Zirvesi’ni bu yıl 9-11 Şubat tarihlerinde yaklaşık 250 kişinin katılımıyla Antalya Rixos Premium Belek’te gerçekleştirdi. Zirve’nin seminer gününde Nebim’in 2023 yılı değerlendirmesi ile 2024 yılı hedefleri ve planlarına ana konular olarak değinildi. Yazılım ve perakende sektörlerini etkileyen teknolojik trendlerden, uyarlama çalışmalarından, Nebim V3’teki yeniliklerden söz edilen zirvede Nebim çözüm ortakları da hayata geçirdikleri başarılı projeleri sunumları eşliğinde katılımcılar ile paylaştı. Oturum aralarında yapılan bilgi yarışmaları eğlenceli bir mücadeleye sahne olurken seminer sonrası düzenlenen Re-team atölyesinde ise Nebim ve Çözüm Ortakları ekipleri keyifli bir etkinlik gerçekleştirdiler.

Zirvenin açılışını gerçekleştiren Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı; 2023 yılının değerlendirmesini yaparak 2024 planı ve büyüme hedeflerinden bahsetti. Nebim çözüm ortakları ağının yurtiçi ve yurt dışında genişlemeye devam ettiğini belirten Taşçı, 2023 yılında hayata geçirilen başarılı projelere canlı kullanım videoları ile birlikte değinerek Nebim V3 kullanan firma sayısının artmaya devam ettiğini belirtti. Çözüm Ortakları Müdürü Meltem Lopez de 2024 hedefleri doğrultusunda ilerlerken izlenecek yolların önemine dikkat çekti.

2024 pazarlama hedefleri 

Nebim Pazarlama Müdürü Abdullah Bekmezci, 2024 Pazarlama İletişim Planını çözüm ortaklarıyla paylaştı. 2023 yılında Nebim ve çözüm ortaklarının katıldıkları fuar ve etkinliklerden bahsederek 2024 yılında katılım sağlanması planlanan fuar, seminer, konferans ve etkinlikler için bilgi verdi. Sosyal Medya alanında izlenen stratejinin etkilerini rakamlarla ifade eden Bekmezci, reklam stratejisinin lead oluşturmada sağladığı önemli etkinin müşteriye dönüşme oranlarına değindi. 2023 yılı değerlendirmesinin ardından 2024 yılında fuar ve etkinlik katılım sayılarının artırılmasının değerlendirildiğini ve pazarlama ekibi tarafından gerçekleştirilecek çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti.

Nebim V3’ün yurt dışı açılımı devam ediyor

Yurt Dışı Satış Kanalları ve Operasyonları Müdürü Tançel Coşanay, Nebim’in yurt dışına açılımda markalara sağladığı faydalardan ve hayata geçirdikleri yerelleştirme projelerinden ve entegrasyonlardan bahsetti. Nebim’in yurt dışındaki çözüm ortakları ağının genişlemeye devam ettiğine değinen Coşanay, Azerbaycan, Avusturya, BAE, Irak, Makedonya ve Özbekistan çözüm ortaklarını tanıtarak 2024 yılında Nebim olarak hangi ülke pazarlarında olmayı planladıkları ile ilgili bilgi verdi.

Nebim İş Ortakları Müdürü Erkan Karamağra yaptığı sunumunda Nebim ekosisteminin E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, Banka Entegrasyonları, Müşteri Sadakat Yönetimi, YN ÖKC, EFT POS, Cihazlar, SMS ve İzinli Veri Tabanı Yönetimi entegrasyonları için iş birliği yaptığımız iş ortaklarımızdan ve yeni iş birliğine başlayacağımız iş ortakları ile birlikte yönettiğimiz süreçlerle ilgile bilgiler paylaştı.

Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu ile İş Geliştirme ve Üretim Müdürü Yılmaz Akgül, Nebim V3’e 23.4.1 ve 23.10.1 versiyonlarında gelen yeniliklerden ve 2024 yılı için yeni çözüm fırsatlarından, Nebim V3’e eklenmesi planlanan özelliklerden bahsettiler.

Nebim Proje Grup Müdürü Volkan Yıldırım, Verimlilik Proje Müdürü Salih Cankurtaran ve ERP Proje Müdürü Hatice Yalımkılıç Nebim proje ekiplerinin kapsamlı proje deneyimleri ile ilgili detayları Nebim Çözüm Ortakları ile paylaştı.

Oturumun devamında Nebim Çözüm Ortakları Enflasyon Muhasebesi, Reyonda Satış ve Temassız Mobil Ödeme, Mobilya Sektöründe Sevkiyat ve Rota Planlama ile Mobil Teslimat, Mobilya Sektöründe Üretim Planlama ve Depolama, Veri Ambarı Uygulaması, Koli Bazında Üretimde Verimlilik, İş Zekası Analizleri, Yurt Dışındaki Nebim V3 Proje Deneyimi ile ilgili hayata geçirdikleri başarılı projelerini anlattılar.

Ödüller sahiplerini buldu

Çözüm Ortakları Zirvesi 2024, her yıl olduğu gibi bu yıl da 2023 yılına ilişkin ödüllerin verilmesi ile sonlandı. Performans ve ciro olmak üzere farklı kategorilerde 15 çözüm ortağına ödüllerin verildiği törende Nebim Çözüm Ortakları, plaketlerini Nebim yöneticilerinden aldılar.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER