Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Show Market, ERP seçiminde DerinSİS uzmanlığını tercih etti!

Editör
DerinSİS Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Babacan
Abone Ol:

Show Market, yeni genel müdürlük binası ve lojistik depo yatırımlarının ardından, bütün yazılım alt yapısını da DerinSİS’e taşıyarak sağlıklı bir büyüme için stratejik bir adım daha atmış oldu.

DerinSİS’in sunduğu Resmi Muhasebe, Bordro, Satın Alma, Mağazacılık, Depo Yönetimi, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, Hal Kayıt Yönetimi gibi bütün süreçleri tek platformda yönetilmesini sağlayan bir mimari ile süreçlerini yönetecek olan Show Market, perakende sektörüne özel bir yazılımla sektörün dinanizmine ayak uyduracak.

Marketlere özel yaklaşım

Nisan ayı itibariyle merkez ve mağaza kullanıcıları dahil DerinSİS kullanımına geçildiği belirten DerinSİS Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Babacan, “Perakende sektörüne özel süreçleri yakından takip ediyoruz, gıda perakendesi de son dönemde yasal düzenlemelerin odağında olan bir sektör olması sebebiyle, yazılım alt yapısının hayati derecede önemli olduğu alanlardan biri. Verimlilik baskısı sebebiyle, doğru zamanda doğru ürün sergilenmesi gibi temel perakende hedefleri yanında, gerçek ürün karlılığını hesaplayabilmek ve stok doğruluğu gibi temel konular her zamankinden daha önemli. Ek olarak, fiyat farkları gibi, karlılığı direkt etkileyen alanları kontrol altında tutabilmek, marketlere özel raporlama alt yapısı ve değişiklikler karşısında esnek davranabilmek gibi konular da şirketlerin ana taleplerinden biri. DerinSİS olarak bu tarz net faydalara odaklanarak çözümlerimizi geliştiriyoruz. Yaptığımız geçişlerde hem bu kazanımları ön plana alıyoruz hem de kısa sürede yaptığımız sistem geçişleri ile, şirketlerin operasyonel kayıplarının önüne geçiyoruz” açıklamasını yaptı.

“Eski yazılımda bulunan bilgileri alarak raporların tek sistemden yapılmasını sağlıyoruz”

Kurumların alt yapı değişiklikleri konusunda cesur davranmaları gerektiğini belirten İsmail Babacan, “Her ölçeğin gerektirdiği bir alt yapı gereksinimi var, karsız lokasyonları kapatırken, verimsiz tedarikçilerle anlaşmaları bitirirken, çözüm olamayan bir yazılımda ısrar edilmemeli. Güçlü bir yazılım alt yapısı ciddi bir rekabet avantajı olabilir” diyerek yazılım konusunda tutucu davranılmaması gerektiğini belirten Babacan, “Biz kurumların eski sistemde bulunan verilerini DerinSİS’e alarak kurumsal hafızayı koruyoruz ve geçmişe dönük raporlamalarını veri kaybı olmadan tek bir sistemden yapmalarını sağlıyoruz. Yüksek rapor performansımız sayesinde, kullanıcılar arayüzlerimize hızla uyum sağlıyorlar” açıklamasını yaptı.

“Yerel marketlere olan desteğimiz ücretsiz alt yapı danışmanlığı hizmetlerimizle devam edecek”

Show Market gibi ilerleme ve büyüme için yazılımın önemi kavrayan şirketlerin başını çektiği yerel marketlere destek olmaya devam edeceklerini belirten İsmail Babacan, “Ücretsiz olarak sunduğumuz market süreçlerinde kullanılan yazılım mimari analizi ile kurumların, yazılım alt yapıları hakkında farkındalık sağlıyoruz. Bunun için yerel marketlerimizin, bizden randevu talep etmeleri yeterli. Ek-yama yazılımlarla 6-7 paketten oluşan alt yapı kullanan bir marketin bütün gereksinimlerini, tek bir sistem olarak DerinSİS altyapısı ile karşılayabiliyoruz” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Firmalardan

Londra ofisiyle Batı Avrupa Bölgesi’ndeki büyümesini hızlandıracak

Editör

Yazar:

REM People, yurtdışı büyüme hamlesini hızlandırdı. REM People, İstanbul ve Dubai’nin ardından İngiltere’nin başkenti Londra’daki ofisinin resmi açılışını yaptı. Halen 50’den fazla ülkede, alanında lider 120 kuruma hizmet veren REM People, Avrupa’daki şirketlere de verimlilik kazandırıyor.

Markaların ürün yolculuklarını takip etmelerini sağlayarak verimliliklerini artırdıklarını belirten REM People CEO’su Bülent Peker, yurtdışı stratejisi hakkında şöyle konuşuyor: “Türkiye ve dünyada sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak İstanbul ve Dubai merkezlerimizle şimdiye kadar 50’den fazla ülkede sektör devlerinin sahadaki gözü, kulağı olduk. Geliştirdiğimiz yüzde 100 yerli yazılım çözümlerimizle yapay zeka ve derin öğrenme yoluyla kurumların verimliliklerini artırıyoruz. Anlık görüntü tanıma teknolojimizle saha satış ekiplerinin çektiği fotoğraflar analiz ediliyor ve reyonlardaki ürünler gözleniyor. Yapay zekanın ilerisine geçerek derin öğrenme ile analizler yapıyoruz. Bu analizler müşterilerimizin daha hızlı aksiyon alması için kullanılıyor. Söz konusu çözümlerle global bir marka olma yolunda Londra ofisimizle de Orta ve Batı Avrupa’daki varlığımızı artırmayı hedefliyoruz.”

REM People, 2015 yılından bu yana yapay zekâ tabanlı çoklu kanal perakende uygulama yönetimi çözümleri sunuyor. REM People’ı rakiplerinden ayıran en önemli özellik perakendecilerin performanslarını faaliyet gösterdikleri tüm kanallarda takip etmelerini sağlayan entegre çözümler sunması. REM People, müşterilerinin perakende uygulamalarını ve mağazacılık operasyonlarını, tanzim/teşhir uygulama performanslarını offline, online ve basılı kanallarda izleyerek ‘ürün yolculuklarını’ takip etmelerine yardımcı oluyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Seyhanlar Market’in tercihi yine Isuzu oldu

Editör

Yazar:

Kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyata sunmak amacıyla kurulan ve 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Seyhanlar Market, 2013 yılından itibaren dünyanın önde gelen firmalarından olan Isuzu markasının bayiliğini yapan Bursa Ağır Vasıta ile tekrar işbirliği yaparak 17 adet Isuzu NPR 3D’yi filosuna dahil etti.

Teslimat törenine Seyhanlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan, Anadolu Isuzu Türkiye Satış Direktörü Yusuf Teoman, Anadolu Isuzu Türkiye Kamyon Pick-Up Satış Müdürü Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Kamyon Pick-Up Satış Şefi Arif Bugeker, Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, Bursa Ağır Vasıta Satış Müdürü İnci Kaplan ve Bursa Ağır Vasıta satış ekibi katılım gösterdi.

Satış ve satış sonrası maksimum müşteri memnuniyetini en önemli misyonu edinerek, Isuzu markasının satış, servis ve yedek parça hizmetini veren Bursa Ağır Vasıta, müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor.

İşleri gereği sağlam ve kaliteli araçlara ihtiyaç duyduklarının altını çizen Seyhanlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan, “Firmamız için en önemli iki unsur sağlamlık ve güvenilirlik. Mahalle aralarında veya ana yollar üzerinde olan mağazalarımıza, her gün araçlarımız ile ürün sevk ediyoruz. Araçlar sürekli yük altında aktif olarak kullanılıyor. Bu sevk işlemlerinde araç kaynaklı aksama durumları işlerimizin de aksamasına neden olabilmekte. Dolayısıyla araçlarımızın her gün yüksek tempoya dayanabilecek, şehir içinde pratik ve güvenilir araçlar olması gerekiyor. Bu aradığımız unsurlar ve daha fazlasını Isuzu marka araçlarda bulduğumuzu düşünüyoruz. Aynı zamanda araçlarımızın bakımları ve servis hizmetlerinin de kısa zamanda çözülebilmesi gerekmekte. Bu noktada da Bursa Ağır Vasıta profesyonel kadrosu ve hızlı çözümler sunmasıyla yardımımıza yetişiyor. Almış olduğumuz tüm hizmetlerden dolayı Anadolu Isuzu ve Bursa Ağır Vasıta’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bursa Ağır Vasıta’nın müşteri memnuniyetini temel aldığını ve hizmet verdiği bölgelerde tercih kaynağı olmanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmayı temel amaç edindik. Bu bağlamda sektörünün önde gelen firmalarından olan Seyhanlar Marketçilik ile gerçekleştirdiğimiz, yıllara dayanan işbirliğimiz bizler için çok değerli. Bursa Ağır Vasıta olarak müşterilerimizin çözüm ortağı olarak hem kendilerine hem de ülkemize hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Yüksek güç ve torka sahip uzun ömürlü motoru,  dar alanlara rahatlıkla girmeyi sağlayan kupası ve araç boyutlarıyla segmentinin standartlarını belirleyen Isuzu NPR 3D’yi ve Bursa Ağır Vasıta’yı tercih ettiği için Seyhanlar Market’e teşekkür eder, araçlarının hayırlı uğurlu olmasını dileriz” diye konuştu.

Devamını Oku

Firmalardan

Subway, Türkiye’deki operasyonlarını genişletecek

Editör

Yazar:

Türkiye ve Çin başta olmak üzere, beş ayrı ülkedeki başarılı faaliyetleri ile dünyanın en büyük beş restoran işletmecisinden biri olan TFI TAB Gıda Yatırımları, portföyüne kattığı yeni markalarla büyümesini sürdürüyor. Şirket, Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s’den oluşan dört küresel marka ve kendisine ait Usta Dönerci ve Usta Pideci’den oluşan iki ulusal olmak üzere, toplam altı markanın yanına bir dünya devini daha ekledi.

TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu: ‘’Subway operasyonuyla büyümemizi daha da hızlandırarak, dünya çapındaki toplam restoran sayımızı bu yılın sonuna kadar 3000’in üzerine çıkaracağız. Subway gibi ünü dünyaya yayılmış bir markanın daha bize güvenerek operasyonlarını devretmesiyle hem kendi markalarımızı yaratabilme hem de dünya markalarını yönetebilme ve geliştirebilme kabiliyetimizi bir kez daha kanıtlamış olduk. Et, ekmek, patates, salata başta olmak üzere birçok ihtiyacımızı tedarik ettiğimiz ekosistem şirketlerimiz, 28 yıllık sektör tecrübemiz, inovatif ürün, hizmet ve çözümlerimizle bünyemizdeki diğer markaları olduğu gibi Subway’i de Türkiye’nin en değerli markalarından biri haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Subway CEO’su John Chidsey ise; “Subway olarak, uluslararası çaptaki varlığımızı güçlendirmeyi amaçlarken, diğer önemli markaların bir bölgedeki büyümesine önderlik ederek, kayda değer deneyim edinmiş operatörlerle ortaklık arayışındayız. Pazarın lider restoran operatörü olarak Türkiye’deki tüketiciler konusunda derin bir anlayış ve tecrübeye sahip olan TFI TAB Gıda Yatırımları, Subway’in Türkiye’deki varlığını hızlandırmaya destek sağlayacak en ideal ortaktır” açıklamasında bulundu.

Devamını Oku

POPÜLER