Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Show Market, ERP seçiminde DerinSİS uzmanlığını tercih etti!

Editör
DerinSİS Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Babacan
Abone Ol:

Show Market, yeni genel müdürlük binası ve lojistik depo yatırımlarının ardından, bütün yazılım alt yapısını da DerinSİS’e taşıyarak sağlıklı bir büyüme için stratejik bir adım daha atmış oldu.

DerinSİS’in sunduğu Resmi Muhasebe, Bordro, Satın Alma, Mağazacılık, Depo Yönetimi, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, Hal Kayıt Yönetimi gibi bütün süreçleri tek platformda yönetilmesini sağlayan bir mimari ile süreçlerini yönetecek olan Show Market, perakende sektörüne özel bir yazılımla sektörün dinanizmine ayak uyduracak.

Marketlere özel yaklaşım

Nisan ayı itibariyle merkez ve mağaza kullanıcıları dahil DerinSİS kullanımına geçildiği belirten DerinSİS Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Babacan, “Perakende sektörüne özel süreçleri yakından takip ediyoruz, gıda perakendesi de son dönemde yasal düzenlemelerin odağında olan bir sektör olması sebebiyle, yazılım alt yapısının hayati derecede önemli olduğu alanlardan biri. Verimlilik baskısı sebebiyle, doğru zamanda doğru ürün sergilenmesi gibi temel perakende hedefleri yanında, gerçek ürün karlılığını hesaplayabilmek ve stok doğruluğu gibi temel konular her zamankinden daha önemli. Ek olarak, fiyat farkları gibi, karlılığı direkt etkileyen alanları kontrol altında tutabilmek, marketlere özel raporlama alt yapısı ve değişiklikler karşısında esnek davranabilmek gibi konular da şirketlerin ana taleplerinden biri. DerinSİS olarak bu tarz net faydalara odaklanarak çözümlerimizi geliştiriyoruz. Yaptığımız geçişlerde hem bu kazanımları ön plana alıyoruz hem de kısa sürede yaptığımız sistem geçişleri ile, şirketlerin operasyonel kayıplarının önüne geçiyoruz” açıklamasını yaptı.

“Eski yazılımda bulunan bilgileri alarak raporların tek sistemden yapılmasını sağlıyoruz”

Kurumların alt yapı değişiklikleri konusunda cesur davranmaları gerektiğini belirten İsmail Babacan, “Her ölçeğin gerektirdiği bir alt yapı gereksinimi var, karsız lokasyonları kapatırken, verimsiz tedarikçilerle anlaşmaları bitirirken, çözüm olamayan bir yazılımda ısrar edilmemeli. Güçlü bir yazılım alt yapısı ciddi bir rekabet avantajı olabilir” diyerek yazılım konusunda tutucu davranılmaması gerektiğini belirten Babacan, “Biz kurumların eski sistemde bulunan verilerini DerinSİS’e alarak kurumsal hafızayı koruyoruz ve geçmişe dönük raporlamalarını veri kaybı olmadan tek bir sistemden yapmalarını sağlıyoruz. Yüksek rapor performansımız sayesinde, kullanıcılar arayüzlerimize hızla uyum sağlıyorlar” açıklamasını yaptı.

“Yerel marketlere olan desteğimiz ücretsiz alt yapı danışmanlığı hizmetlerimizle devam edecek”

Show Market gibi ilerleme ve büyüme için yazılımın önemi kavrayan şirketlerin başını çektiği yerel marketlere destek olmaya devam edeceklerini belirten İsmail Babacan, “Ücretsiz olarak sunduğumuz market süreçlerinde kullanılan yazılım mimari analizi ile kurumların, yazılım alt yapıları hakkında farkındalık sağlıyoruz. Bunun için yerel marketlerimizin, bizden randevu talep etmeleri yeterli. Ek-yama yazılımlarla 6-7 paketten oluşan alt yapı kullanan bir marketin bütün gereksinimlerini, tek bir sistem olarak DerinSİS altyapısı ile karşılayabiliyoruz” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Ramazanın bereketi Söke’yle mutfaklara taşınıyor

Editör

Yazar:

Klasikleşen geleneksel unu dışında tahıl unlarından organik una kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Söke, hünerli ellerde yemeklerin lezzetini veriyor. 60 yıldır mutfaklara konuk olan Söke, özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede sunuyor. Lezzetin hamurunda olan Söke, evde ekmek yapmak isteyenler için de ekmek unu karışımlarıyla bu ihtiyaca cevap veriyor. Söke, çok tahıllı, çavdarlı, tam buğday, yulaflı, ruşeymli, köy ekmeği ve sarı sert buğday un karışımlarıyla leziz ekmekler yapmak için alternatifler sunuyor. Ekmekten baklavaya, börekten içerisinde un bulunan tüm lezzetlere kadar ramazan ayının bereketi Söke ile sofralara taşınıyor.

Devamını Oku

Firmalardan

A101’den Hediye Kart ve Sanal Kod ayrıcalığı

Editör

Yazar:

Dayanışma ve yardımlaşmanın öneminin arttığı bu dönemde A101, ihtiyaç sahiplerini veya yakınlarını mutlu etmek isteyen müşterilerine Hediye Kart ve Sanal Kod imkanını sunuyor.

Kullanışlı ve kolay erişim avantajlarına sahip Hediye Kartları ve SMS ile telefona yönlendirilebilen Sanal Kodlar, A101 marketlerinden temin edilebilecek ve ihtiyaç sahiplerine gönderilebilecek.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen ve a101.com.tr haricinde, tüm A101 marketlerinde kullanılabilecek A101 Hediye Kartları ve Sanal Kodlar, içerisine yüklenebilen tutarlar tek seferde kullanılabildiği gibi parça parça olarak da harcanabilecek.

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için Hediye Kartı veya Sanal Kod almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabiliyor. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kod alındığında, kartın hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderiliyor. Sanal Kodlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süreyle kullanılabiliyor.

Bireysel olarak yardım sağlamanın dışında kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyetini arttırmak isteyen kurumlar; çalışanlarına, bayilerine, müşterilerine ya da ihtiyaç sahiplerine “Hediye Kartı” ve “Sanal Kod” alternatiflerinden biriyle destek olabilirler. Kurumlara sunulan yenilikçi çözüm alternatifleri de bireysel Hediye Kartları ya da Sanal Kartlar ile aynı kullanım şartlarına sahip. İlgilenenler kurumsalsatis@a101.com.tr adresinden iletişim kurarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Devamını Oku

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER