Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Teb Total Card akaryakıt ve otogazda %5 indirim sağlıyor

Editör
Cemal Kişmir
Abone Ol:

Teb ve Total’in işbirliği ile ortaya çıkan Teb Total Card, kampanyaya katılan Total istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alırken anında, sürekli yüzde 5 indirim sağlıyor.

Türkiye’nin akaryakıt ve otogaz alımı için özel hazırlanmış ilk ve tek kredi kartı olan Teb Total Card, aylık 800 TL’ye varan akaryakıt veya otogaz alımı olan bir tüketiciye yılda 480 TL kazandıracak. Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip olan ve kredi kartı olarak her türlü alışverişte de kullanılabilen Teb Total Card, harcadıkça Bonus puan kazandıracak, taksit ve Bonus’un tüm kampanyalarından yararlanma imkanı sunacak, asistans hizmetleri ile de sürücülerin hayatını kolaylaştıracak. Teb Total Card, araç kiralamadan lastik değiştirmeye, araç muayenesinden araç bakımına farklı alanlarda sürücülere destek olacak.

 Akaryakıt kart harcamalarında ikinci sırada

Teb Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, müşterilerinin en iyi hizmeti uygun imkanlarla alabilmelerini sağlamak için alanlarında güçlü markalar ile işbirlikleri geliştirdiklerini belirterek, “Akaryakıt sektörünün önemli oyuncularından biri olan Total ile kurduğumuz işbirliği ile hazırladığımız Teb Total Card bu anlayışımızın önemli bir adımını oluşturuyor” dedi.

Kredi kartı harcamalarında her yıl akaryakıt harcamalarının oranının arttığına dikkat çeken Cemal Kişmir, “2009 yılının ilk beş ayını kapsayan Ocak-Mayıs döneminde akaryakıt istasyonlarında kredi kartı ile 76.9 milyondan fazla işlem, 9.3 milyar lira harcamı gerçekleştirilmiştir. 2010’un aynı döneminde ise yine akaryakıt istasyonlarında kredi kartı işlem adedi 88 milyon üzerine çıkmış, harcama tutarı ise 11 milyar liraya yaklaşmıştır” dedi.

TEB Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, bu yılın Mayıs ayında kredi kartları ile akaryakıt alımında 18 milyondan fazla işlem ve 2 milyar 382 milyon liranın üzerinde harcama gerçekleştiğini belirterek, “Bu tutarlar ile kredi kartlarında gıdadan sonra ikinci sırada akaryakıt yer alıyor” dedi.

Total Oil Türkiye Genel Müdürü Olivier Chalvon-Demersay ise kartın özelliklerine dikkat çekerek “Teb Total Card ile kampanyaya katılan Total istasyonlarından yapılan her akaryakıt ve otogaz alımında, herkese pompa fiyatı üzerinden anında ve sürekli yüzde 5 indirim sunuyoruz. Teb Total Card ile 100 TL’lik yakıt alışverişi yapan müşteri, ekstresinde net 95 TL görecek” diye konuştu. İlk yıl kart ücreti almadıklarını da ifade eden Olivier Chalvon-Demersay, akaryakıt ve otogaz indirimden faydalanmak için minimum alışveriş tutarının bulunmadığına da dikkat çekti.

 Yolda kalınca yardım Teb Total Card’tan

Teb Total Card akaryakıt masrafını düşürmesinin yanısıra otomobil kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik birçok destek hizmeti de sunuyor. Araba kiralama, lastik değiştirme, aracın çekilmesi, transfer hizmetleri, maddi hasarlı trafik kazası tespiti, profesyonel sürücü desteği ve periodik araç trafik muayene organizasyonu bu hizmetler arasında yer alıyor.

Teb Total Card; araç kiralama, navigasyon cihazları, araç bakımı, boya koruma sistemleri gibi otomobil ile ilgili ürün ve hizmetlerde de yüzde 40’a varan indirim sağlıyor.

Teb Total Card sahibi olmak isteyenler, www.tebtotalcard.com İnternet Şubesi’nden, 444 0 666 no’lu TEB Telefon Şubesi’nden veya Total yazıp 4466’ya SMS atarak başvuruda bulunabiliyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Karma Grup, lezzet uzmanlarını İstanbul’da buluşturuyor

Editör

Yazar:

İnsanların yiyecek ve içeceklere verdiği tepkileri beş duyularını kullanarak ölçen, çok disiplinli bir alan olan duyusal bilimlerin önemi, tüketici davranışlarının değişmesiyle birlikte giderek kritik hale geliyor. Birçok marka, piyasaya yeni bir ürün sürmeden önce, profesyonel destek alarak ürününün değerine dair öngörülere ulaşıyor. Yerli şirketler de bu disiplin kapsamında düzenleyecekleri etkinliklerle hem yerel pazarı hem de uluslararası arenayı domine etmeye hazırlanıyor. Son olarak, gıda ve gıdaya eşdeğer endüstrilere öncelikle eğitim hizmeti sunan Karma Grup, 2-3 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceği Uluslararası Tüketici ve Duyusal Bilimler Konferansı (CONSENSE 2024) ile Türkiye’de duyusal bilimler alanındaki ilk konferansa imza atmak için geri sayıma başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin (İTÜ) Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapılacak etkinlikte gıda ve gıdaya eşdeğer endüstrilerde üretim ve Ar-Ge başarısı elde edilmesi için tüketicinin tercihlerine odaklanılacak.

Karma Grup Satış Pazarlama Koordinatörü Sinem Bahçekapılı, konferansa dair, “Duyusal analiz dahil pek çok teknik konuda uzun yıllardır ülkemizdeki pek çok üniversite ile iş birliği yaptık. İTÜ’de gerçekleştireceğimiz bu etkinlikteki deneyim atölyelerinde de uzman panelistlerle ürün tadımları yapacağız. Yeni ürün lansmanları için de hem katılımcılara hem sponsorlara ürünlerinin tüketici değerlendirmesini ölçme şansı sunacağız” diyerek çeşitli bilgiler paylaştı. Buna göre, konferansta Dr. Martin Steinhaus, Prof. Dr. Predrag Putnik, Prof. Dr. Tuba Esatbeyoğlu ve Prof. Dr. Daniel Granato gibi alanında öncü isimler konuşmacı olarak kürsüye çıkacak. Tüketici ve duyusal bilimleri ürün geliştirme, yapay zeka, gıda atıklarının değerlendirilmesi, istatistiksel değerlendirme ve yazılım uygulamaları dahil geniş bir perspektiften ele alacak.

“Deneyime yönelik tadım paneli oluşturacağız”

Konferans için hazırlıklara hızla devam ettiklerini belirten Karma Grup Satış Pazarlama Koordinatörü Sinem Bahçekapılı, CONSENSE 2024 ülkemizde duyusal bilimler ve tüketici deneyimi üzerine bir ilk olduğu için biz de hazırlıklarımızı özenle sürdürüyoruz. Yurt dışından ve ülkemizden konuşmacı ve katılımcılarla deneyime yönelik birden çok tadım paneli planlıyoruz. Dileyen katılımcılar, konferans alanında farklı markaların ürünlerinin uzmanlar tarafından teknik tadım prosedürlerine uygun analizlerine katılma şansı yakalayacaklar. Aynı şekilde aroma şirketleri için de yine deneyim odaklı alanlar oluşturacağız” dedi.

“Geleceğe yönelik stratejik vizyonlar oluşturulacak”

Sinem Bahçekapılı, “Artık karşımızda, bütçesini akıllı değerlendiren bir tüketici kitlesi var. Tüketiciler, bilinçli seçimler yapmayı önceliklendirerek kontrol edebildiği parametrelere daha çok odaklanıyor. Bu noktada konferansımızın, tüketici ve tüketicinin tercihinin de bilimsel olarak analiz edilmesi açısından fark yaratacağına inanıyorum” ifadelerini kullanırken Konferans Başkanı Prof. Dr. Esra Çapanoğlu Güven de, “CONSENSE 2024’te tüketici deneyimi, duyusal algılar ve ürün tatları gibi kritik konular ele alınacak. Sektördeki en son gelişmeleri yakından takip etme ve paylaşma fırsatı sunulacak. Ayrıca, gıda endüstrisi ve gıda dışı uygulamalarda duyusal bilimlerin oynadığı kritik rolü anlamak ve geleceğe yönelik stratejik vizyonlar oluşturmak için bir platform oluşturulacak” şeklinde konuştu.

CONSENSE 2024 Eş Başkanı Dr. Tuğba Özdal ise duyusal analiz ve tüketici tercih testlerinin çeşitli endüstrilerdeki rolüne dikkat çekerek “Konferansta ürün geliştirmede kullanılan farklı metotlar ve günümüzde fonksiyonel gıdaların geliştirilme süreçlerindeki katkıları hakkında bilimsel araştırmalar sunulacak. Özel sektörden değerli isimlerin inovasyon stratejilerini aktaracağı liderler oturumu ile katılımcılarla uygulama pratikleri paylaşılacak” dedi.

Devamını Oku

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER