Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Adese’den örnek hijyen çalışması

Editör
adese_ilaclama_200
Abone Ol:

Adese AVM, rutin hijyen uygulamalarına ek olarak, domuz gribi olarak bilinen H1N1 virüsüne karşı tüm mağazalarında dezenfekte çalışmaları başlattı.

Adese, rutin temizlik çalışmalarına ek olarak, son günlerde etkisini tüm yurtta gösteren ve can kayıplarına neden olan H1N1 virüsüne karşı etkili dezenfektasyon çalışmalarına başladı. İlk olarak Kulesite mağazasında uygulanmaya başlanan dezenfekte işlemi, kısa bir zaman içinde sekiz şehirdeki 132 Adese ve Adesem mağazasında da yapılacak. Konu ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan Adese AVM Kurumsal Pazarlama Müdür Yardımcısı Tamer Yararoğlu, çalışan sağlığını korumaya yönelik alınan bir dizi tedbirin ardından mağaza dezenfektasyon işlemine başlandığı; Adese ve Adesem mağazalarının, sağlığı tehdit edici mikroplardan korunaklı, hijyenik yaşam alanları olma özelliklerinin devam edeceğini belirtti.

Yararoğlu, fiziksel temasta bulunulabilecek tüm yüzeylerin ve klimaların havayı emen menfezlerinin mikroplara karşı koruyucu özelliği olan ilaçlarla temizleneceğini söyleyerek, “Bu işlem, geçtiğimiz günlerde MEB tarafından uygulanan dezenfekte çalışmasına eşdeğer niteliktedir. Dezenfektasyonda kullanılan ve yan etkisi bulunmayan su bazlı ilaç; mikrobik çoğalmaya karşı kapsamlı, çözülme yapmayan, renksiz ve kokusuz, farklı yüzeylerde koruma sağlayan, yüksek derecede dayanıklı, bio film gelişimini engelleyen özellikler taşımaktadır.” dedi.

Yararoğlu, uzman bir ekip tarafından yürütülen dezenfekte uygulamasının düzenli aralıklarla devam edeceğini sözlerine ekledi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

Ramazan Ulu vefat etti

Editör

Yazar:

Yaklaşık bir ay önce beyin kanaması geçirip Samsun Devlet Hastanesinde yoğun bakıma alınan Ramazan Ulu dün hayata gözlerini yumdu.

Snowy marketler zinciri yönetim kurulu başkanı Ramazan Ulu, İstanbul PERDER’in 5. ve 6. dönem başkanlığını da yapmıştı.

Retail Türkiye olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Cenaze namazı ve mezarlık için Snowy Market Ulu Kardeşler tarafından bilgilendirme yapılması bekleniyor.

Devamını Oku

Genel Haberler

PLAT üyeleri “Talks” etkinliğinde buluştu

Editör

Yazar:

21 Eylül günü Mihrabat Korusu’nda gerçekleşen organizasyona BİM CEO’su Haluk Dortluoğlu, Ülker CEO’su Mete Buyurgan gibi sektörün önde gelen isimleri ve PLAT Derneği üyeleri katıldı. Katılımın yüksek olduğu etkinlikte, açılış konuşmasını gerçekleştiren PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer, katılımcılara teşekkür ettikten sonra sanayicilerin üretime, yatırıma ve inovasyona odaklanması gerektiğinin altını çizdi.

Bir önceki etkinlikte seçim öncesi ve sonrası ekonomi konusunda değerlendirmelerde ve çeşitli tahminlerde bulunan Ekonomist Dr. Hakan Özerol, bu etkinlikte de önümüzdeki dönemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. IMF, OECD, Dünya Bankası gibi kurumların ve çeşitli derecelendirme şirketlerinin tahmin raporlarından hareketle piyasa değerlendirmesi yapan Dr. Hakan Özerol, özellikle dövizin ve enflasyonun yönüyle ilgili tahminlerde bulundu. Yeni dönemde ekonominin iyi işaretler verdiğini belirten Özerol, mevcut politikaların sürdürülmesi halinde gelecekte olumlu sonuçlar vereceğinin altını çizdi.

Devamını Oku

Genel Haberler

Başsağlığı

Editör

Yazar:

Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses’in babası, Groseri’nin kurucu ortağı, Adana’nın en eski distribütörlerinden, Adana’nın sevilen insanlarından Zihni Uğurses, vefat etti.

Cenazesi 19 Eylül Salı günü öğle namazına müteakiben Adana Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Retail Türkiye olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER