Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Başarılı WOMM uygulamaları ve ‘buzz’ yaratmak isteyenler Emanuel Rosen’ı dinlediler!

Editör
emanuelRosen_200
Abone Ol:

Ağızdan Ağza Pazarlama (Word-of-Mouth Marketing / WOMM) dünyasının ünlü ismi Emanuel Rosen’ı ağırladı. Çok satanlar listesine giren The Anatomy of Buzz: How to Create Word of Mouth Marketing adlı kitabının 12 bölüm eklediği yeni baskısını tanıtmak için çıktığı dünya turu kapsamında İstanbul’a gelen Rosen, seminerde, WOMM’un önemini ve ‘buzz’ yaratmak için bilinmesi gerekenleri anlattı.

Digital Age Dergisi tarafından gerçekleştirilen Digital Age Semineri, “Ağızdan Ağza Pazarlama” (Word-of-Mouth Marketing / WOMM) konusunu masaya yatırdı. Dünyaca ünlü WOMM uzmanı Emanuel Rosen’ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlik, bu yeni pazarlama yöntemine dair bilinmesi gerekenleri ortaya çıkardı.

Emanuel Rosen, seminerde, WOMM’un gücüne dair çarpıcı örnekleri de paylaştı. Markalar hakkındaki kötü ‘buzz’ların o markanın ürün veya hizmetinden hiç faydalanmamış kişiler tarafından oluşturulduğunu söyleyen Rosen, markaların kullanıcı kitlesine göre uygulaması gereken stratejileri de aktardı.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

Ramazan Ulu vefat etti

Editör

Yazar:

Yaklaşık bir ay önce beyin kanaması geçirip Samsun Devlet Hastanesinde yoğun bakıma alınan Ramazan Ulu dün hayata gözlerini yumdu.

Snowy marketler zinciri yönetim kurulu başkanı Ramazan Ulu, İstanbul PERDER’in 5. ve 6. dönem başkanlığını da yapmıştı.

Retail Türkiye olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Cenaze namazı ve mezarlık için Snowy Market Ulu Kardeşler tarafından bilgilendirme yapılması bekleniyor.

Devamını Oku

Genel Haberler

PLAT üyeleri “Talks” etkinliğinde buluştu

Editör

Yazar:

21 Eylül günü Mihrabat Korusu’nda gerçekleşen organizasyona BİM CEO’su Haluk Dortluoğlu, Ülker CEO’su Mete Buyurgan gibi sektörün önde gelen isimleri ve PLAT Derneği üyeleri katıldı. Katılımın yüksek olduğu etkinlikte, açılış konuşmasını gerçekleştiren PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer, katılımcılara teşekkür ettikten sonra sanayicilerin üretime, yatırıma ve inovasyona odaklanması gerektiğinin altını çizdi.

Bir önceki etkinlikte seçim öncesi ve sonrası ekonomi konusunda değerlendirmelerde ve çeşitli tahminlerde bulunan Ekonomist Dr. Hakan Özerol, bu etkinlikte de önümüzdeki dönemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. IMF, OECD, Dünya Bankası gibi kurumların ve çeşitli derecelendirme şirketlerinin tahmin raporlarından hareketle piyasa değerlendirmesi yapan Dr. Hakan Özerol, özellikle dövizin ve enflasyonun yönüyle ilgili tahminlerde bulundu. Yeni dönemde ekonominin iyi işaretler verdiğini belirten Özerol, mevcut politikaların sürdürülmesi halinde gelecekte olumlu sonuçlar vereceğinin altını çizdi.

Devamını Oku

Genel Haberler

Başsağlığı

Editör

Yazar:

Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses’in babası, Groseri’nin kurucu ortağı, Adana’nın en eski distribütörlerinden, Adana’nın sevilen insanlarından Zihni Uğurses, vefat etti.

Cenazesi 19 Eylül Salı günü öğle namazına müteakiben Adana Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Retail Türkiye olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER