Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Grosmar ve Worldmar, Güneydoğu’da bölgesel marka olacak

Editör
Abone Ol:

1974 yılından bu yana ithalat, ihracat, tekstil, elektronik ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren, kısaca ticaretin her dalında çalışan Muzaffer Bağ, Dinç ailesiyle birlikte Batman’da hipermarket sektöründe faaliyet gösteriyor.

Grosmar Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Bağ, “2001 yılında Grosmar’ın 6 bin metrekarelik kapalı alana sahip merkez şubesini açtık. Bu şubemiz çok kısa sürede binlerce tüketiciye ulaşarak cirosal bazda önemli gelişmeler kaydetti ve bazı insanları kafasındaki Batman’da bu ölçekte bir market iş yapmaz kanısını ortadan kaldırdı. Merkez şubemizin başarısından güç alarak 2002 yılında Ziya Gökalp, 2005 yılında Fatih ve yine 2005 yılında Site şubelerimizi tüketicilerin hizmetine sunduk. 2007 yılında da diğer bir marketimiz olan Worldmar’ın açılışını gerçekleştirdik. Halen bu 5 mağazamızla ve sayısı bini bulan kalifiye elemanlarımızla bölge halkına hizmet veriyoruz” dedi ve şu bilgileri verdi: 

Yaşam kalitesinin artamasını sağlıyor

“Şimdilik Batman dışında marketlerimiz yok. 1.5 milyon kişilik bir nüfusa hitap ettiğimiz düşünülürse faaliyet sahamızın Batman’la sınırlı olmadığını görürsünüz. Şehrimizin nüfusu 400 bin civarında. 1 milyon’dan fazla kişi civar illerden gelerek bizden alışveriş yapıyor.

Gerek Grosmar’ı gerekse de Worldmar’ı yalnızca zincir market olarak değerlendirmek yanlış olur. Özellikle Worldmar bünyesinde yer aldığı Worldcenter’la birlikte içerisinde sosyal etkinliklerin gerçekleştiği 18 bin metrekarelik bir yaşam alanıdır. Worldcenter’da hipermarket dışında sinema salonları, bowling oyun alanları Burger King ve Teknosa gibi neredeyse dünya çapında tanınan markalar bulunuyor.

Bu açıdan bakacak olursanız Worldcenter, bölge halkımızın yaşam kalitesinin artmasına da katkıda bulunuyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olan Worldcenter, modern mimari yapısı, gelişime açık işletme vizyonu ve müşteri odaklı yönetim biçimiyle hipermarket sektörünün bölgemizdeki diğer oyuncularına emsalsiz bir örnek teşkil ediyor.

Bununla birlikte bizim Grosmar ve Worldmar olarak Adıyaman, Siirt ve Diyarbakır gibi komşu illerde yeni alışveriş merkezleri açmak, önce bölgemizde, sonra da Türkiye’nin her şehrinde bilinen bir marka haline gelmek öncelikli amaçlarımız arasında yer alıyor.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

Ramazan Ulu vefat etti

Editör

Yazar:

Yaklaşık bir ay önce beyin kanaması geçirip Samsun Devlet Hastanesinde yoğun bakıma alınan Ramazan Ulu dün hayata gözlerini yumdu.

Snowy marketler zinciri yönetim kurulu başkanı Ramazan Ulu, İstanbul PERDER’in 5. ve 6. dönem başkanlığını da yapmıştı.

Retail Türkiye olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Cenaze namazı ve mezarlık için Snowy Market Ulu Kardeşler tarafından bilgilendirme yapılması bekleniyor.

Devamını Oku

Genel Haberler

Başsağlığı

Editör

Yazar:

Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses’in babası, Groseri’nin kurucu ortağı, Adana’nın en eski distribütörlerinden, Adana’nın sevilen insanlarından Zihni Uğurses, vefat etti.

Cenazesi 19 Eylül Salı günü öğle namazına müteakiben Adana Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Retail Türkiye olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku

Genel Haberler

Haluk Dortluoğlu, Bim CEO’su oldu

Editör

Yazar:

BİM’in Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Latif Topbaş görevini Mahmud Muhammed Topbaş’a devretti. 1 Eylül 2023 itibariyle BİM’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mahmud Muhammed Topbaş oldu. Şirkette uzun süredir İcra Kurulu Üyesi ve COO olarak görev yapan Galip Aykaç bu görevlerinden ayrılarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yönetim Kurulu toplantısında ayrıca şirketteki mevcut İcra Kurulu yapısı sona erdirilerek “Chief Executive Officer” (CEO) pozisyonunun oluşturulmasına karar verildi. 2005 yılından bu yana şirkette CFO ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Dortluoğlu’nun CEO olarak atanmasına karar verildi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER