Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Perakende Günleri 2017, bu sene 29-30 Kasım’da

Editör
Skype’ın yaratıcılarından Jonas Kjellberg
Abone Ol:

Soysal Danışmanlık tarafından bu sene 17’incisi düzenlenen Perakende Günleri, ‘Perakendenin Yeni Dünyası’nı Yakalamak’ teması ile kapılarını açacak.

2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alanda da sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri, bu sene 19 farklı oturumda 21 ayrı konuşmacıyı ağırlayacak. İki gün sürecek Perakende Günleri’17’de perakendede inovasyondan neromarketinge, yeni trendlerden siber güvenlik konusuna, hızlı büyümeden start up ruhuna kadar her şey konuşulacak.

Arçelik, Zeydemir ve Simit Sarayı’nın ana sponsorluğunda düzenlenecek Perakende Günleri’ 17’nin ilk gününde; Skype’ın yaratıcılarından Jonas Kjellberg, Arçelik Omnichannel Gelişim ve İletişim Yöneticisi Handan Abdurrahmanoğlu, Yıldız Youtuber Buse Sinem İren, Zeydemir Genel Müdürü Beytullah Aksoy,Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Özerkan, Sales Brain Kurucu Ortağı Patrick Renvoisé, Metro Toptancı Market Türkiye Meyve ve Sebze Kategori Müdürü Birol Uluşan, Karaca Grup CEO’su Fatih Karaca, ŞOK CEO’su Uğur Demirel, Akinon CEO’su Tolga Tatari, ve I-AM Kurucu Ortağı Pete Champion konuşmacılar arasında olacak.

Etkinliğin ikinci gününün konuşmacıları arasında ise; Özay Hukuk Bürosu Kurucusu Av. Merter Özay, Vakko CEO’su Jaklin Güner, Twitter Eski Başkan Yardımcısı Mark Little, Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ve DNG Danışmanlık Kurucusu Fatih Keresteci, Shell &Turcas Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Murat Birgül, F- Secure Araştırma Direktörü Mikko Hyppönen, Perakende Fütüristi ve Danışmanı Doug Stephens ile Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan yer alıyor.

Her yıl Perakende Günleri sonunda yapılan ‘Perakende Güneşi Ödülleri Töreni’ ise bu sene kategorilere ayrılarak etkinlik süresince verilecek. Perakende Günleri’17’nin ilk gününde ATÜ Perakendeye Katkı Özel Ödülü ve Genç Liderler Ödülü ile En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü sahiplerini bulurken; ikinci günde ise En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü ve En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü ile Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahipleri açıklanacak.

 

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

Başsağlığı

Editör

Yazar:

Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses’in babası, Groseri’nin kurucu ortağı, Adana’nın en eski distribütörlerinden, Adana’nın sevilen insanlarından Zihni Uğurses, vefat etti.

Cenazesi 19 Eylül Salı günü öğle namazına müteakiben Adana Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Retail Türkiye olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku

Genel Haberler

Haluk Dortluoğlu, Bim CEO’su oldu

Editör

Yazar:

BİM’in Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Latif Topbaş görevini Mahmud Muhammed Topbaş’a devretti. 1 Eylül 2023 itibariyle BİM’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mahmud Muhammed Topbaş oldu. Şirkette uzun süredir İcra Kurulu Üyesi ve COO olarak görev yapan Galip Aykaç bu görevlerinden ayrılarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yönetim Kurulu toplantısında ayrıca şirketteki mevcut İcra Kurulu yapısı sona erdirilerek “Chief Executive Officer” (CEO) pozisyonunun oluşturulmasına karar verildi. 2005 yılından bu yana şirkette CFO ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Dortluoğlu’nun CEO olarak atanmasına karar verildi.

Devamını Oku

Genel Haberler

İTO’dan Türkiye Perakende Buluşması

Editör

Yazar:

İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi, “Türkiye Perakende Buluşması” gerçekleştirdi. 2 Ağustos Çarşamba günü Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda perakendeci katıldı. Sektörler sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiler.

Happy Center CEO’su Yavuz Altun, “İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi olarak 85 zincir market sahibi meslektaşımızla istişare toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıya Türkiye’nin 7 bölgesinden katılım ve destek oldu. Başta İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Özer, Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, İl Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca olmak üzere Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün ve İstanbul Perakendeciler Derneği Başkanı Faruk Güzeldere ve tüm İstanbul Ticaret Odası Perakende komitesi üyelerimize, TPF, PERDER üyelerimize katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER