Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

‘Teknik Kadro’ İstanbul’da buluştu.

Editör
Abone Ol:

Türkiye’nin ilk ‘Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’, ‘Teknik Kadro Buluşuyor’ üst başlığı ile 21 Nisan’da, İstanbul Byotel’de gerçekleştirildi.

www.ortakalan.com.tr tarafından desteklenen ‘Market Ekipmanları Dergisi’ sektörün gelişimi adına önemli bir çalışmaya imza attı.

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı, sektördeki gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşılması amacıyla marketlerin teknik kadroları ile ekipman ve teknoloji üreticilerini bir araya getirdi.

Marketlerin en çok ihtiyaç duyduğu 8 önemli ekipman ve teknoloji kategorisinde sunumların gerçekleştiği konferans; güvenlik, raf sistemleri, OT / VT, yazılım, POS, market aksesuarları, soğutma ve sarf malzemeleri konularında bilgi paylaşımlarının gerçekleştiği bir platform yarattı.

Konferansa İstanbul merkezli birçok market zinciri, tüm üst düzey yöneticileri ve teknik kadroları ile katılarak destek oldu.

Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’nın aynı zamanda dizi bir konferans olma özelliği taşıdığını söyleyen Market Ekipmanları Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Babür Akyol, “İstanbul’da gerçekleşen ‘Teknik Kadro Buluşması’, dizinin İstanbul ayağını oluşturdu. Konferans, ilerleyen tarihlerde Anadolu’da özellikle organize perakendenin yoğun olduğu kentlere de taşınacak” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

Başsağlığı

Editör

Yazar:

Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses’in babası, Groseri’nin kurucu ortağı, Adana’nın en eski distribütörlerinden, Adana’nın sevilen insanlarından Zihni Uğurses, vefat etti.

Cenazesi 19 Eylül Salı günü öğle namazına müteakiben Adana Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Retail Türkiye olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku

Genel Haberler

Haluk Dortluoğlu, Bim CEO’su oldu

Editör

Yazar:

BİM’in Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Latif Topbaş görevini Mahmud Muhammed Topbaş’a devretti. 1 Eylül 2023 itibariyle BİM’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mahmud Muhammed Topbaş oldu. Şirkette uzun süredir İcra Kurulu Üyesi ve COO olarak görev yapan Galip Aykaç bu görevlerinden ayrılarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yönetim Kurulu toplantısında ayrıca şirketteki mevcut İcra Kurulu yapısı sona erdirilerek “Chief Executive Officer” (CEO) pozisyonunun oluşturulmasına karar verildi. 2005 yılından bu yana şirkette CFO ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Dortluoğlu’nun CEO olarak atanmasına karar verildi.

Devamını Oku

Genel Haberler

İTO’dan Türkiye Perakende Buluşması

Editör

Yazar:

İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi, “Türkiye Perakende Buluşması” gerçekleştirdi. 2 Ağustos Çarşamba günü Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda perakendeci katıldı. Sektörler sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiler.

Happy Center CEO’su Yavuz Altun, “İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi olarak 85 zincir market sahibi meslektaşımızla istişare toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıya Türkiye’nin 7 bölgesinden katılım ve destek oldu. Başta İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Özer, Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, İl Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca olmak üzere Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün ve İstanbul Perakendeciler Derneği Başkanı Faruk Güzeldere ve tüm İstanbul Ticaret Odası Perakende komitesi üyelerimize, TPF, PERDER üyelerimize katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER