Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Yılın Altın Marka Altın Adam ödülleri sahiplerini buldu

Editör
Abone Ol:

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından her yıl düzenli olarak 15 Mart tarihinde Dünya Tüketiciler Günü’nde verilen “Altın Marka-Altın Adam” ödülleri sahiplerini buldu.

Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen törenle ödüller sahiplerine teslim edildi. Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Mehmet Barak, yaptığı konuşmada, ‘Tüketici Kanunu’nun değişeceğini ifade ederek, “Kayıtdışılık sona erecek. Artık tüketici örgütlerine önem veriliyor. Art niyetli üretici firmaların faaliyetlerine son verebileceğiz. Ayıplı mal ve kapıdan satışlarda önemli yetkilerle donatılıyoruz. Derneğimiz, çok sayıda firmanın faaliyetlerini durdurmak üzere davalar açtı. Tüketici örgütleri artık bayrağı eline alıyor” dedi.

Lotus Pazarlama

Hops marka ıslak mendillerini ülke çapında pazarlayan Lotus Pazarlama Ürün Müdürü Gülsen Yavuz, bu ödülü almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederken gelecek yıllarda da bu başarıyı göstermek için yoğun çaba içinde olacaklarını söyledi.

KİM

Perakende sektöründe önemli başarılara imza atan KİM Marketler Zinciri de, TTKD’den Altın Marka ödülü kazandı. Genel Müdür Tufan Özçit, “KİM, hızlı bir büyüme sergiliyor. Bu büyümeyi tüketicisi ile birlikte yapıyor. Müşteriye verilen önem, bizi pazarda öne çıkarıyor. ‘Kim Kart’ ile tüketiciye bir adım daha yaklaştık. Onların nasıl bir markette alışveriş yapmak istediklerini daha iyi algılıyoruz. Önümüzdeki yıllarda da bu ödüle layık olmak istiyoruz” diyerek tüm tüketicilere teşekkür etti.

Öğüt Bakliyat

2008 yılında da Öğüt Un’un aldığı ödül ile tüketici cephesinde önemli bir başarıya imza atan Akdağ Pazarlama, 2009 yılı Altın Marka-Altın Adam ödülünü, bu yılda kimseye kaptırmadı. Öğüt Bakliyat markası ile bu ödülü alan Akdağ Pazarlama’nın Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akyürek, şunları söyledi:

“2009 Altın Marka – Altın Adam ödülüne bizleri layık gören tüm tüketicilerimize teşekkür ediyoruz. 2008 yılında da Öğüt Un ile aldığımız Altın Marka ödülü bizi tüketicilere karşı sorumlu hale getirdi. Bakliyatta çalışmalarımızı bu doğrultuda hızlandırdık. Tüketicilerimiz için en iyisini yapmaya çabaladık ve bu ödüle layık görüldük. Bundan sonra da tüketici odaklı çalışacağız.”

Akyürek, Öğüt Bakliyat’ın 33 yıllık bir marka olmasına rağmen 3 yıldır Akdağ Gıda Pazarlama bünyesinde bulunduğunu ve 3 yılda çok büyük bir gelişme kaydettiğini ifade etti.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

Ramazan Ulu vefat etti

Editör

Yazar:

Yaklaşık bir ay önce beyin kanaması geçirip Samsun Devlet Hastanesinde yoğun bakıma alınan Ramazan Ulu dün hayata gözlerini yumdu.

Snowy marketler zinciri yönetim kurulu başkanı Ramazan Ulu, İstanbul PERDER’in 5. ve 6. dönem başkanlığını da yapmıştı.

Retail Türkiye olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Cenaze namazı ve mezarlık için Snowy Market Ulu Kardeşler tarafından bilgilendirme yapılması bekleniyor.

Devamını Oku

Genel Haberler

PLAT üyeleri “Talks” etkinliğinde buluştu

Editör

Yazar:

21 Eylül günü Mihrabat Korusu’nda gerçekleşen organizasyona BİM CEO’su Haluk Dortluoğlu, Ülker CEO’su Mete Buyurgan gibi sektörün önde gelen isimleri ve PLAT Derneği üyeleri katıldı. Katılımın yüksek olduğu etkinlikte, açılış konuşmasını gerçekleştiren PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer, katılımcılara teşekkür ettikten sonra sanayicilerin üretime, yatırıma ve inovasyona odaklanması gerektiğinin altını çizdi.

Bir önceki etkinlikte seçim öncesi ve sonrası ekonomi konusunda değerlendirmelerde ve çeşitli tahminlerde bulunan Ekonomist Dr. Hakan Özerol, bu etkinlikte de önümüzdeki dönemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. IMF, OECD, Dünya Bankası gibi kurumların ve çeşitli derecelendirme şirketlerinin tahmin raporlarından hareketle piyasa değerlendirmesi yapan Dr. Hakan Özerol, özellikle dövizin ve enflasyonun yönüyle ilgili tahminlerde bulundu. Yeni dönemde ekonominin iyi işaretler verdiğini belirten Özerol, mevcut politikaların sürdürülmesi halinde gelecekte olumlu sonuçlar vereceğinin altını çizdi.

Devamını Oku

Genel Haberler

Başsağlığı

Editör

Yazar:

Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses’in babası, Groseri’nin kurucu ortağı, Adana’nın en eski distribütörlerinden, Adana’nın sevilen insanlarından Zihni Uğurses, vefat etti.

Cenazesi 19 Eylül Salı günü öğle namazına müteakiben Adana Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Retail Türkiye olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER