Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Avustralya’nın ünlü kozmetik markası Nvey Eco, artık Türkiye’de!

Editör
Abone Ol:

The Marmara Otel’de gerçekleşen basın toplantısı ile Türk kadınlarının güzelliğine sunulan Nvey Eco, yüzde 98 organik oluşu ve göz alıcı renkleriyle büyük beğeni topladı. Tanıtım toplantısına ünlü dermotologlar, eczacılar ve gazeteciler katıldı.

“Eşimin kimyasal içerikli tüm makyaj malzemelerini çöpe attık”

Nvey Eco Türkiye Distribütörü Optimer Sağlık Ürünleri Genel Müdürü Ecz. Kamber Çal İspanya’nın ünlü markası BABE’nin ardından Türk dermokozmetik dünyasına Nvey Eco’yu da kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Çal, konuşmasında ailesinden örnek vererek “Eşimin kimyasal içerikli tüm makyaj malzemelerini çöpe attık ve yerlerine Nvey Eco ürünlerini yerleştirdik. Kadınların yüzlerine kimyasal içerikli maddeler sürmesini istemiyoruz. Çünkü sizi anlık olarak güzelleştiren ürünler, gelecekte cilt sağlığınızı tehdit edecek nedenlere yol açabilir.” dedi.

“Yapmış olduğumuz araştırmaların sonuçlarına göre NVEY ECO‘ya güveniyoruz ve inanıyoruz.” diyen Çal, Türk kadınının da bu ürünleri denedikten sonra aynı görüşleri paylaşacağını belirtti.

Pharmatic Eczacılar Derneği Başkanı Neylan Zırhlıoğlu ise Türk eczacılık sektörünün bugünkü durumuna değindi. Dermokozmetiğin olumlu etkilerini dile getiren Zırhlıoğlu; “Dermokozmetik ve renkli kozmetik ürünlerinin kimyasal madde içermemesine, ARGE çalışmalarının yapılmış olmasına, alerji testlerinden geçmiş olmasına, dolgu maddeleri ihtiva etmemesine, alkol içermemesine ve tabiki kalıcı olmasına önem veriyoruz.” dedi. Cilt sağlığını korumak adına organik içerikli ürünlerin önemine değinen Zırhlıoğlu; “Türkiye’de Kozmotoloji eğitimi alan tek meslek grubunun eczacılar olmasından yola çıkarak organik makyaj ve renkli kozmetikte mutlaka eczacınıza danışın” uyarısında bulundu.

“Tüketicilerimize verdiğimiz mesaj, sertifika ile onaylanmış organikliğimizdir. Başka bir alternatif yoktur.”

Nvey Eco felsefesini Türk basınına aktaran Nvey Eco kurucusu ve CEO’su Rohan J. Widdison, Nvey Eco’nun Avustralyalı ünlü güzellik terapisti Helena Abicair’in keşfi olduğunu açıkladı. “Kuralları yıktım ve kendime tüketici ile çevre sağlığına nasıl yardımcı olabileceğimi sordum.” diyen Rohan J. Widdison, Nvey Eco’yu “Yeşil, seksi ve renkli” olarak tanımladı. Widdison, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Tüketicilerimize verdiğimiz mesaj, sertifika ile onaylanmış organikliğimizdir. Başka bir alternatif yoktur.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku

POPÜLER