Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

SunTracker takın, lambaları kapatın!

Editör
Abone Ol:

Amerikan Ciralight’ın çevre dostu aydınlatma sistemi SunTracker Türkiye’de! SunTracker, özellikle gündüz saatlerinde elektrikle aydınlatılan binalarda, sağladığı doğal aydınlıkla enerji tasarrufu sağlayan, yenilikçi bir aydınlatma sistemi. Günde 12 saate kadar lambalarınızı kapatabildiğinizi bir düşünün…

Çalışan insanlar olarak, zamanımızın yaklaşık % 85’ini bina içerisinde geçiriyoruz. Bu sebeple neredeyse hepimiz, yanlış aydınlatmadan kaynaklanan sıkıntılarla karşılaşıyoruz. Özellikle işyerlerinde yaşanan bu sıkıntılar, Energy Star etiketli SunTracker ile son buluyor.

Güneşi mağazanıza davet edin…

SunTracker’ın etkin olarak kullanıldığı alanların başında perakende sektörü geliyor. SunTracker, şimdiye kadarki en verimli günışığı aydınlatma sistemiyle mağazanızda yapay ışıkları günde ortalama 10,5 saate kadar kapatmanızı sağlıyor. Müşterileriniz SunTracker ile aydınlatılan mağazanızda daha iyi görüyor, hissediyor ve mağazada daha uzun süre kalıp, daha fazla harcama yapıyor. Ürün renklerini UV filtresiyle koruyan sistem, kusursuz renk ayrımı sağlıyor. Ayrıca tam spektrumlu ışık, okumayı da kolaylaştırıyor. Havanın kapalı olduğu günlerde, sisteme entegre edilen otomatik kontroller, gerektiğinde yapay ışığı açıp-kapatarak, insan müdahalesi olmadan en iyi tasarrufu sağlıyor.

Fabrikanızın geleceği çok aydınlık…

SunTracker sanayi sektörüne de birçok fayda sunuyor. Huzurlu ve daha güvenli çalışma ortamı, üretkenliğin artması, devamsızlıkta düşüş, şikayetlerde 5 kat azalma, imalat hataları ve iş kazalarında azalma bunlardan bazıları… Ayrıca size kaynakların efektif kullanımı, düşük karbon salınımı ve enerji tasarrufu ile çevre dostu, ekonomik bir aydınlatma çözümü getiriyor.

İş yerinizde, mağazacılık sektöründe, sanayide, okulda, hastanelerde veya çatısı güneş gören bütün binalarda, doğal aydınlık SunTracker ile sizi bekliyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER