Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Berrak’tan iki yeni ürün

Editör
Abone Ol:

Berrak, ürün yelpazesine iki yeni ürün daha ekledi. Cevizli Dobipa Sos ve Zeytin Ezmesi.

Berrak, Cevizli Dobipa Sos ve Zeytin Ezmesi’ni de tüketici ile buluşturdu. Barış Manço’nun ‘Domates, biber, patlıcan” şarkı sözlerinden esinlenerek, közlenmiş domates, biber ve patlıcandan acılı ve acısız sos üreten ve adını da Dobipa Sos koyan Berrak, tüketicilerden gelen beğeni ile seriye cevizlisini de ekledi. Koruyucu madde kullanmadan üretilen ve sağlıklı cam şişelerde tüketiciye ulaştırılan Berrak Cevizli Dobipa Sos, kahvaltıdan ızgaralara, makarnadan cipse kadar her şeyin yanına harika yakışıyor. Kahvaltılık serisini de zenginleştiren marka, 4 çeşit zeytinin yanına Zeytin Ezmesi’ni de dahil etti. Son çıkardığı ürünlerle birlikte 31 adet ürün çeşidine ulaşan Berrak, bu yıl acılı ve acısız Şalgam Suyu’nu, Karışık Zengin Turşu’yu ve Yemeklik Domates Sos’u çıkarmıştı.

Perakende satış kanallarının yanı sıra, kendi e-satış sitesi www.tursu.com.tr ile doğrudan satış yapan Berrak, e-satış kanalında düzenlediği kampanya ve hediyelerle tüketicisine özel avantajlar sunuyor. Dijital satış kanallarındaki sayıyı da arttıran Berrak; n11.com, getir, hepsiburada.com sitelerinde de satılıyor.

Berrak Turşuları, 33 senedir Türkiye’nin tüm ulusal ve çoğu büyük süpermarket zincirlerinde ve son 7 senedir de Türkiye’nin öncü e-satış sayfalarında satılan her kavanoz ürününden kazandığı 1 kuruşu, STK’lar aracılığıyla sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi için kullanıyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Yenilikler

Polonez’den Ramazan sofralarına özel yepyeni bir lezzet

Editör

Yazar:

Geleneksel tatları yeni nesil tatlara uyarlayarak özgün lezzetler sunan Polonez, “Fit Yaşam” serisine eklediği Zeytinyağlı ve Kekikli Hindi Füme Eti ile Ramazan sofralarını renklendiriyor. Polonez’in yeni ürünü, Ramazan’da en çok tercih edilen lezzetlerden hindi füme etiyle zeytinyağı ve kekiğin harmanlanmasının ardından  odun talaşında fümelenerek enfes lezzetine kavuşuyor. Yüzde 25 oranda daha az sodyum, düşük yağ ve yüksek protein içeriği ile Polonez’in  yeni tadı Ramazan sofraları için doyurucu bir alternatif olmaya aday. “Glutensiz” etiketine de sahip olan Polonez, formunu koruyanların yanı sıra çölyak hastalarının da tercih edebileceği şekilde formüle edildi.

Devamını Oku

Yenilikler

Sarelle yenilenen tasarımıyla raflarda

Editör

Yazar:

Sarelle; kıpır kıpır, enerji dolu, dikkat çeken yeni yüzüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Sarelle’nin ikonik logosunun modernize edilmesiyle ortaya çıkan yeni konseptinde, her çeşidinde farklı, yüzleri gülümseten ikonların yer aldığı kavanozlar kırmızı kapak rengiyle dikkat çekiyor. Yeni tasarımındaki eğlenceli yaklaşımı iletişim kampanyasına da taşıyan Sarelle, “Önce Sarelle Sonra Gülümse” sloganıyla çikolata severlere sesleniyor.

Lezzetini özel Sagra fındıklarından alan Sarelle’nin içeriğinde doğal vanilya bulunuyor. Cam kavanozlarda satılan Sarelle ürünlerinin içinde trans yağ, koruyucu ya da renklendirici maddeler yer almıyor. Sarelle’nin kendine has kakao ve fındık tadının uyumunu sevenler için kakaolu fındık ezmesi, yoğun fındık tadı tercih edenler için yüzde 45 fındık oranına sahip fındık ezmesi, iki lezzeti bir arada tatmak isteyenler için Duo, daha çok kakao diyenler için bitter ve formuna özen gösterenler için şeker ilavesiz çeşitleri bulunuyor.

Devamını Oku

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER