Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Bizim Bakkal zincirinin 6. şubesi hizmete girdi

Editör
Abone Ol:

Durmuş Ahmet Kınalı, ikinci bakkalını Bizim Bakkal zincirinin 6. şubesi olarak Kalkınma Mahallesi’nde açtı. Açılışa Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odaları Birlik Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu, Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Başaran Maraba ve oda yöneticileri katıldı. Maraba açılış konuşmasında, ekonomik krizin etkinlerine karşılık hayata geçirilen Bizim Bakkal projesinin tüm hızıyla devam ettiğini ifade edip “Amacımız bakkalları çağa uydurmak, alış ve satışlarda birlikteliği sağlamaktır” dedi. Birlik Başkanı Kalfaoğlu ise bu tür kuruluşların daima destekçisi olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Bu tür işletmeler hem esnafa hem de vatandaşa uygun fiyatla hizmet vermektedir”. Kalfaoğlu, konuşmasının sonunda oda yöneticilerini kutladı.

Bakkalım A.Ş. Genel Müdürü aynı zamanda Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği ve Bakkallar-Sebzeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tayfun Ataman, hedeflerinin 2009 yılı için 50 nokta olduğunu ifade etti. Ataman, bakkalların marka gücünü ve ürün çeşitliliğini arttırmak, onları stok maliyetlerden kurtarmak için bir çözüm ortağına ihtiyaçları olduğu düşüncesinden yola çıktıklarını belirtti ve “2001 yılında 79 bakkalın ve Bakkallar Odası’nın da ortaklığıyla kurulan şirketimiz, bugün bakkalların sigortası konumuna gelmiştir” dedi. Ataman ayrıca şirketin amacının üyelerine Bizim Bakkal projesiyle her türlü maddi ve teknolojik destek sağlamak, tüm bakkalları bu proje altında toplayarak yerel ve ulusal marketlerle yarışır hale getirmek olduğunu söyledi. Bütün Trabzon bakkal esnafını ‘Bizim Bakkal’ adı altında birleşmeye davet eden Ataman, fiyat politikası hakkındaki görüşlerini de şu şekilde dile getirdi: “Bizim Bakkallar 50 noktaya ulaştığında fiyat politikası merkezden yürütülerek fiyat birlikteliği sağlanacak. Böylece tüketicilere, aynı ürün aynı noktalardan ve aynı fiyattan satılacak,  müşterimizin bakkalımıza olan güveninin devamlılığı sağlanacak, bakkal pahalıdır önyargısından vazgeçilecektir”.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER