Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Bizim Bakkal zincirinin 6. şubesi hizmete girdi

Editör
Abone Ol:

Durmuş Ahmet Kınalı, ikinci bakkalını Bizim Bakkal zincirinin 6. şubesi olarak Kalkınma Mahallesi’nde açtı. Açılışa Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odaları Birlik Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu, Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Başaran Maraba ve oda yöneticileri katıldı. Maraba açılış konuşmasında, ekonomik krizin etkinlerine karşılık hayata geçirilen Bizim Bakkal projesinin tüm hızıyla devam ettiğini ifade edip “Amacımız bakkalları çağa uydurmak, alış ve satışlarda birlikteliği sağlamaktır” dedi. Birlik Başkanı Kalfaoğlu ise bu tür kuruluşların daima destekçisi olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Bu tür işletmeler hem esnafa hem de vatandaşa uygun fiyatla hizmet vermektedir”. Kalfaoğlu, konuşmasının sonunda oda yöneticilerini kutladı.

Bakkalım A.Ş. Genel Müdürü aynı zamanda Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği ve Bakkallar-Sebzeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tayfun Ataman, hedeflerinin 2009 yılı için 50 nokta olduğunu ifade etti. Ataman, bakkalların marka gücünü ve ürün çeşitliliğini arttırmak, onları stok maliyetlerden kurtarmak için bir çözüm ortağına ihtiyaçları olduğu düşüncesinden yola çıktıklarını belirtti ve “2001 yılında 79 bakkalın ve Bakkallar Odası’nın da ortaklığıyla kurulan şirketimiz, bugün bakkalların sigortası konumuna gelmiştir” dedi. Ataman ayrıca şirketin amacının üyelerine Bizim Bakkal projesiyle her türlü maddi ve teknolojik destek sağlamak, tüm bakkalları bu proje altında toplayarak yerel ve ulusal marketlerle yarışır hale getirmek olduğunu söyledi. Bütün Trabzon bakkal esnafını ‘Bizim Bakkal’ adı altında birleşmeye davet eden Ataman, fiyat politikası hakkındaki görüşlerini de şu şekilde dile getirdi: “Bizim Bakkallar 50 noktaya ulaştığında fiyat politikası merkezden yürütülerek fiyat birlikteliği sağlanacak. Böylece tüketicilere, aynı ürün aynı noktalardan ve aynı fiyattan satılacak,  müşterimizin bakkalımıza olan güveninin devamlılığı sağlanacak, bakkal pahalıdır önyargısından vazgeçilecektir”.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER