Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

İki yeni Porland mağazası hizmete açıldı

Editör
Abone Ol:

Ankara Nata Vega AVM ve Diyarbakır Forum AVM’de açtığı mağazaları ile yurtiçinde toplam mağaza sayısını 25’e yükselten Porland, hem ev kullanıcıları hem de profesyonel kesim müşterileri ile buluşuyor.

Porland, zincir mağazalarına ‘’Porland Fabrika’’ konsepti ile iki yeni mağazasını daha ekledi. İki bin 135 metrekareye sahip Nata Vega AVM mağazası ve bin 465 metrekarede kurulu Diyarbakır Forum AVM mağazasında; günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere çeşit çeşit porselen takımları, cam ve çelik ürünleri, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun hediyelik ürünler bulunuyor.
Porland, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Türkiye’de 25 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.
Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, sadece Türkiye’de değil dünyada da bir ilk olarak uyguladıkları fabrika konsepti mağazaların sayısını 2016 yılında da artıracaklarını söyledi. Pamukçu, “Bu ölçekteki yatırımlar, uzun vadede oluşan ve sonuçları yine uzun vadede alınabilecek, piyasaların esnek yapısının tutum oluşturmada belirleyici olmadığı yatırımlardır. Porland Fabrika mağazalarımız çok geniş metrekarelere sahip olduğu için ev-yaşam alanında geniş ürün gamını tüketici ile buluşturarak aynı anda yüksek hizmet kalitesi sunuyor’’ dedi.
Türkiye’nin farklı şehirlerinde doğru lokasyon ve doğru zamanda yeni mağazalar açma stratejilerinin olduğunu anlatan Pamukçu, Porland’ın sadece perakende yatırımları ile değil üretici kimliğiyle de sektörde fark yaratan bir marka olduğunu, sert porselen ürünlerinin dışında alüminalı porselen ürünleri ile uluslararası pazarlarda ciddi miktarda büyüme kaydettiklerini vurguladı. Perakendede 2016 yılına, bir önceki yılın hedeflerini büyük oranda gerçekleştirerek gireceklerini de hatırlattı. Porland’ın Türkiye’nin hemen hemen her yerinde mağazaları ayrıca birçok ilde bölge müdürlükleri ve bayilikleri bulunuyor.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER