Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Rodimood, yurt dışındaki 42’nci mağazasını Erbil’de açtı

Editör
Abone Ol:

 RodiMood, yurt dışındaki 42’inci mağazasını Kuzey Irak’ın Erbil kentinde açtı.

RodiMood Genel Koordinatörü Ahmet Can, yapılan yazılı açıklamada, Erbil mağazası için 500 bin dolar harcadıklarını, Family Mail AVM’deki bu mağazadan sonra Süleymaniye’de inşa edilecek AVM’de ve ardından Duhok’ta yeni mağaza açacaklarını belirtti. Beyrut, Amman, Şam ve Halep’te de RodiMood mağazaları açma planları bulunduğunu kaydeden Can, “Gümrük sorunlarının aşılması ile birlikte İran’ın önde gelen şehir merkezlerinde de büyümeye devam edeceğiz. Yurt dışından oldukça yoğun bir talep var ama biz temkinli gidiyoruz” dedi. Can, RodiMood’un Türkiye’de 75 ilde mağazası bulunduğunu, yurt dışındakılerle birlikte toplam mağaza sayısının 177 olduğunu kaydederek, 2011’de bu sayıyı 81 il ve farklı ülkelerle birlikte 200’e çıkaracaklarını, yılı 250 milyon lira, 2011’i 350 milyon lira ciro ile kapatmayı hedeflediklerini bildirdi. Firmanın, Ukrayna’da 20, Azerbaycan’da 10, Rusya ve İran’da 2’şer, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Suriye, Ürdün, Kuzey Irak ve Almanya’da 1’er mağazası bulunuyor.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER