Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Seyhanlar 23. şubesini Nilüfer’de açtı

Editör
Abone Ol:

Seyhanlar Nilüfer AVM, yeni ve modern konseptiyle 1280 metrekarelik geniş bir alanda hizmet verecek.

Nilüfer’de yepyeni konseptiyle açılan Seyhanlar Nilüfer AVM ile sektöre farklı bir anlayış getirdiklerini kaydeden Seyhanlar AVM Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Seyhan, “Artısı Çok” sloganıyla açılan yeni nesil mağazalarının farklı mimarisi, özel bölümleri ve geniş hizmet ağıyla diğer marketlerden bir çok artısı bulunduğunu kaydetti.

Seyhanlar Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Seyhan; “Seyhanlar ailesi olarak açmış olduğumuz yeni nesil konsept mağazamız ile sadece Nilüfer’in değil tüm Bursa’nın alışverişine yön vermeyi amaçlıyoruz. Bu mağazamızı “Artısı Çok” sloganı ile hizmete açtık. Bir müşterinin aradığından çok daha fazlasını bulabileceği mağazamızda diğer marketlere artı olarak; manav, kasap, fırın ve şarküteri bölümlerine özel olarak yer verdik. Bu bölümler, özel olarak çalıştırdığımız mimarlar tarafından mağazanın içerisine entegre edildi. Bursalı hemşerilerimiz tarafından büyük ilgi göreceğine inandığımız bu yeni konseptimizin başta Nilüfer olmak üzere tüm Bursa’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Seyhanlar AVM’nin 2011 yılı yatırımlarını da hızla devam ettiklerini kaydeden Doğan Seyhan “Bu yıl içerisindeki yatırım ağımızı genişleterek 9 ayda 6 yeni mağazamızı daha bünyemize kattık. Yaptığımız bu yatırımlarla Bursa ve ülke ekonomimizin kalkınmasına katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca istihdamımızı her geçen gün arttırarak personel sayımızı 450’den 780’e çıkardık” şeklinde konuştu.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER