Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Seyhanlar Davutkadı’da

Editör
Abone Ol:

Seyhanlar Alışveriş Merkezleri büyümesini sürdürüyor.

Perakende sektöründeki 33 yıllık deneyimini; ailenin en yeni bireyi olan 18’nci mağazasıyla hizmete sunan Seyhanlar yeni mağazasını Davutkadı’da açtı.

Seyhanlar Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda Perakendeciler Derneği (PERDER) Bursa Şubesi Başkanı Doğan Seyhan, açılışı yapılan Davutkadı mağazasımn aileye katılan en yeni birey olduğunu belirterek, yeni proje ve yatırımların devamının geleceğini dile getirdi. Seyhan, “Sektör sürekli dinamizmini koruyor ve sürekli gelişiyor ve bu bağlamda yeni yatırımlar kaçınılmaz oluyor. Yatırım yapacağımız, yeni açılacak olan mağazalarımız tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda açıyoruz. Amacımız Bursa’da en fazla sayıda mağazası olan Alışveriş merkezi olmak değil, en iyi hizmeti veren alışveriş merkezleri olmaktır. Yeni açılan Davutkadı mağazası; toplamda 850 metrekare alam ve 30 yeni çalışanı ile karlı alışverişin en doğru adresi olacağına inancımız tamdır. Davutkadı mağazasında açılışa özel 2 gün boyunca tüm ürünlerde kasada anında yüzde 25 indirim kampanyası uygulanacak” dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER