Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Sincap Marketler Zinciri yeni şubesini Kumköprü’de açtı

Editör
Abone Ol:

Sincap Marketler Zinciri, şubelerine bir yenisini daha ekleyerek Kumköprü şubesini Konya halkının hizmetine sundu. Kumköprü şubesi 14 Şubat Cuma günü hizmete açıldı.

Alışverişe getirdiği yenilikleri her geçen gün arttıran ve gıda sektöründeki deneyimleri ile sağlam adımlarla ilerleyen Sincap, Kumköprü caddesinde 525 metrekare satış alanı ve 14 personeli ile diğer şubelerinde olduğu gibi bu bölge halkına da en iyi şekilde hizmeti vermeyi amaçlıyor.
Sincap Marketler Zinciri Genel Müdürü Ali Tabak “hep dile getirdiğimiz gibi Sincap Marketleri bizim değil Konyamızın, bu doğrultuda sektördeki tecrübelerimizle Konya  bölgesinde yapılanarak Konya halkını Sincap kalitesiyle tanıştırmayı hedefliyoruz. Sincap Marketler Zinciri kuruluş amacıyla da bunu yansıtmakta ve bu sayede de kaliteyi hesaplı alacağınız adres haline gelmektedir.” diye konuştu.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER