Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Pazarlama Zirvesi’nde markaların hazineleri açılıyor

Editör
Abone Ol:

Pazarlama Zirvesi bu yıl “Hazine Avı” konseptiyle 16’ıncı kez kapılarını açacak. MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen Pazarlama Zirvesi, dünyanın en iyi pazarlama düşünürlerini 9-10 Aralık 2015 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 2 bin 500’e yakın katılımcıyla bir araya getirecek.

MCT Danışmanlık’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama Zirvesi, bu yıl da birbirinden önemli konukları ile 9-10 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl, “Hazine Avı” konsepti kapsamında markaların pazarlama hazinelerinin konuşulacağı Pazarlama Zirvesi’nde Konferans Başkanlığını “Dünyanın en iyi ticari zekâlarından biri” olarak tanımlanan Peter Fisk yapacak. Pazarlama Zirvesi’nin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında ise Suudi Arabistan Prensesi HRH Basmah Bint Saud, Marka Antropoloğu Anouk Pappers, Hikâye Mimarı Maarten Schäfer, Baidu’nun İletişim Direktörü Kaiser Kuo, Eurostar, Sainsbury’s Bank’ın eski CEO’su Hamish Taylor, BCG’nin Kıdemli Ortağı Dr. Antonella Mei-Pochtler ve Virgin Group Online Pazarlama Eski Yöneticisi Alex Hunter gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.
Suudi Arabistan Prensesi ilham veren hikâyelerini paylaşacak
Cesareti ve azmiyle kişisel markasını yaratan Suudi Arabistan Prensesi HRH Basmah Bint Saud, Pazarlama Zirvesi’nin ilk gününde dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar ile buluşacak.    İngiltere’de yaşayan Suudi Prensesi’n ilgiyle beklenen konuşması markalara pazarlama konusunda ilham verecek. Pazarlama Prensesi olarak da anılan HRH Basmah Bint Saud, ticari girişimlerini ve daha eşitlikçi bir dünya hedefiyle kurumlar için geliştirdiği projesini anlatacak.
Bu yıl “Hazine Avı” konseptiyle 16’ıncısı düzenlenecek olan Pazarlama Zirvesi’nde toplamda 80 farklı marka ele alınacak. Zirvede pazarlama konusundaki yenilikler ve en iyi pazarlama fikirleri Türkiye’den ve dünyadan 15 farklı konuşmacı tarafından aktarılacak. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 9-10 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleşecek olan Pazarlama Zirvesi, seminerlere, atölye çalışmalarına, fuarlara ve ödüllere de ev sahipliği yapacak.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER