Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Karton tuzlukta iyot takviyeli sofra tuzu

Editör
Abone Ol:

Billur Tuz’dan, Rafine İyotlu Sofra Tuzu, karton tuzluk ambalajıyla hem mineral içeriğini kaybetmiyor hem de pratik kullanım sağlıyor.

Billur Tuz, denizden gelen sağlığı ürettiği tuzlara taşıyor. Geniş ürün yelpazesinde pek çok farklı tuz çeşidini sofralara taşıyan Billur Tuz, sağlığına önem verenler için Rafine İyotlu Sofra Tuzu’nu sunuyor. Rafine edilerek saflaştırılmış tuza vücudumuzun ihtiyacı olan iyot ilave edilerek üretilen Rafine İyotlu Sofra Tuzu, kullanışlı kapağı sayesinde akış miktarı ayarlanarak kullanılabiliyor.

Anne karnındaki bebeğin zekâ gelişiminden güçlü hafızaya, metabolizmanın düzenli çalışmasından cildin sağlıklı olmasına kadar faydaları saymakla bitmeyen iyot, aynı zamanda vücudumuzu yöneten tiroit hormonlarının da yapı taşı. Faydalarına karşın vücudumuz, iyodu sentezleyemediği için mutlaka dışarıdan iyot takviyesi gerekiyor. Bu nedenle iyot eksikliğinden ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarına karşı tüm dünyada günlük iyot alımı için iyotlu sofra tuzu kullanılması öneriliyor.

Tuzun içindeki iyodun özelliğini kaybetmemesi için ışık geçirmeyen ambalajda saklanması çok önemli. Billur Tuz’un karton tuzluktaki Rafine İyotlu Sofra Tuzu, ışık geçirmeyen ambalajı sayesinde iyodun faydalarından yararlanmamızı sağlıyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER