Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Fresh’n Soft ailesi her geçen gün büyüyor

Editör
Abone Ol:

Bebeklerin hassas ciltleri için Fresh’n Soft laboratuarlarında özel olarak geliştirilmiş eşsiz seri raflarda yerini aldı.

Extractler ile zenginleştirilmiş formüllü ve birbirinden özel içeriklere sahip yeni Fresh’n Soft serisi bebeğin cildini özenle temizliyor.

Parfüm içermeyen Fresh’n Soft Sensitive, zeytinyağı özü formülü ve kalın, yumuşak dokusu sayesinde yeni doğmuş ve alerjik reaksiyon göstermeye eğilimli hassas ciltli bebeklerin temizliği için ilk günden itibaren kullanılabilir. İçindeki pro-vitamin B5 sürekli kullanıldığında pişik oluşumunu önlemeye, zeytinyağı bebeğin cildinin nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı oluyor.

Hindistan cevizi sütü içeren Fresh’n Soft, Losyonlu özel formülü ve kalın, yumuşak dokusu sayesinde bebeğin hassas cildini özenli bir şekilde temizliyor. Formülündeki losyon ve pro-vitamin B5 bebeğin cildini nemlendirir ve kurumasını önlemeye yardımcı oluyor. Nemlendirici özelliğe sahip hindistan cevizi sütü cildi yumuşatıyor.

Fresh’n Soft Kremli içeriğindeki süt özü bebeğin cildinin beslenmesine yardımcı olurken bal özü esnekliğini artırıyor. Kremli formülü ve içeriğindeki pro-vitamin B5 bebeğin cildini nemlendirir ve sürekli kullanıldığında pişik oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Özel içeriği,  kalın ve yumuşak dokusu sayesinde bebeğin hassas cildini özenli bir şekilde temizliyor.

Yenidoğan, bebeğin hassas cildine layık

Fresh’n Soft, yenidoğan bebeğinizin hassas cildine layık  özel ıslak pamuklu mendiller geliştirdi. Doğal pamuk ve suyun bir araya gelmesiyle oluşan Fresh’n Soft Yenidoğan, yenidoğan bebeklerin cildini nazikçe temizler ve korur. Fresh’n Soft Yenidoğan saf formülüyle, yenidoğan bebeklerin cildindeki, cildi dış etkenlere karşı koruyan ve vucüt ısısını düzenleyen beyazımsı yağlı tabaka olan Verniks’e zarar vermeden bebeklerin cildini ilk günden itibaren güvenle temizler. PH değeri bebeklerin hassas cildiyle uyumlu olan Fresh’n Soft Yenidoğan alkol, boya maddesi, kimyasal ajan, parfüm ve sentetik lif içermez. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edimiş olan Fresh’n Soft Islak Temizlik Havluları, bebeklerin hassas cildine uyumludur.

Wety 100’lü jumbo paketinde

Wety ıslak havlular artık 100’lü özel jumbo paketinde. 100 adet ıslak havlu içeren hoş kokulu Wety 100’lü jumbo paket, daha kalın ve daha etkili. Özel dokulu, papatya özü içeren Wety, bebeğinizin cildinde daha yumuşak bir his yaratırken cildini rahatlatır. Wety ıslak havlular dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Alkol içermez ve pH değeri bebeğinizin cildiyle uyumludur.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Nebim MAPIC Fuarı’nda

Editör

Yazar:

Alkaş’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı MAPIC, 80’in üzerinde ülkeden tüm perakende, gayrimenkul, yiyecek ve eğlence topluluklarını bir araya getirdi. Perakende devriminde her zaman ön saflarda yer alan etkinlik, bir yandan sürekli yeni konum bazlı unsurlar eklerken diğer yandan da perakendecileri, geliştiricileri, şehirleri ve yatırımcıları benzersiz perakende ve kent destinasyonları inşa etmek üzere bir araya getirme misyonuna sadık kalıyor.

1995 yılından buyana perakendecileri bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına fırsat yaratan Mapic, bu yıl da 29 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşti. İHKİB önderliğinde kurulan ve Alkaş’ın B2B toplantı danışmanlığı ile organize edilen ve Türkiye’nin önemli marklarının yer aldığı “Turkish Brands” alanında Nebim de yerini aldı.

Devamını Oku

Firmalardan

Little Caesars’dan 2si1 Arada Pizza

Editör

Yazar:

Little Caesars, lezzetlerine lezzet katmayı sürdürüyor. Yarısı sucuk yarısı peynirden oluşan 2si1 Arada Pizza, Türk damak tadından vazgeçmek istemeyenler için üretildi. “Ekstra Peynir Ekstra Sucuk” mottosuyla lezzet severlerin beğenisine sunulan yeni ürün, Little Caesars’ın hem küresel hem yerel lezzet seçimi yaklaşımını yansıtıyor.

Yeni 2si1 Arada Pizza’nın yarısı peynir ve yarısı sucuktan oluşuyor ve “Ekstra Peynir Ekstra Sucuk” mottosuyla iddiasını ortaya koyuyor. Günlük taze hamuru, gerçek mozzarella peyniri, özel Sezar sosu ile hazırladığı ev yapımı kadar doğal pizzalarıyla lezzet severlerin ilk tercihi olan Little Caesars, 2si1 Arada Pizza ile yerel lezzetlere olan tutkusunu bir kez daha kanıtladı. Türkiye’nin ilk nefis kenar pizzasının da mucidi Little Caesars menüsünde klasik pizzalara ek olarak, Sucukbol, Pide de Pizza ‘Sucuklu’, Turkish Mix, Etibol, Kavurmalı gibi Türk lezzetleri ve Sezar Et Döner gibi Türkiye’ye özel yan ürünler de var.

Devamını Oku

Firmalardan

CarrefourSA’dan yerli üretici ve kadın girişimcilere destek

Editör

Yazar:

CarrefourSA, ‘Doğrusu CarrefourSA’da’ mottosuyla yerli üretimden kadın girişimciliğine kadar tüm çalışma alanlarında en ‘doğrusu’nu hayata geçirmeye devam ediyor. 44 ilde 850’den fazla mağazası ve 11 binden fazla çalışandan oluşan dev bir ekosistemle faaliyetlerini yürüten, bayilik sistemiyle girişimciliğe, öz marka ürünleriyle de yerli üreticiye güç veren CarrefourSA, son olarak “Kadına Destek Ülkeye Destek” mottosu ile yola çıkan, yerel üretici ve global ölçekte marka olma başarısı yakalayan kadınların ürünlerinin yer aldığı  Shopsa ile anlamlı bir iş birliğine imza attı. CarrefourSA bu iş birliği kapsamında, yerel üretici ve girişimci kadınları desteklemek amacıyla Shopsa ürünlerini CarrefourSA Anadolu Hisarı Gurme’de, Shopsa Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan’ın da katılımı ile gerçekleşen etkinlikte müşterileriyle buluşturdu.

Yerli üreticileri ve kadın girişimcileri desteklemenin CarrefourSA için çok önemli olduğunu söyleyen  CarrefourSA İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Bahar Tura, ”Türkiye’nin önde gelen gıda perakendecilerinden biri olarak sürdürülebilirlik ve toplumsal cinsiyet eşitliği alanlarındaki çalışmalar bizim için çok değerli. Bugün CarrefourSA çalışanlarının yüzde 40’ını kadınlar oluşturuyor. Girişimcilik ekosisteminde de aynı felsefeyle yola devam ediyoruz. Bugün 170 bayimizin 25’i kadın girişimci. Kadın üreticileri desteklemeye yönelik pek çok çalışmamız var. Örneğin son 4 yıldır 8 Mart’ta İstinye’deki hipermarketimizde kadın üreticilerin kurduğu iş ortaklarıyla ‘Kadın Üretici Pazarı’ düzenliyoruz. ‘Yeniden Biz’ platformu ile iş hayatına yeniden dönmek isteyen kadınları da destekliyor ve istihdam sağlıyoruz.  Önümüzdeki dönemde de kadın çalışan, girişimci ve üreticilerin sayısının artması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

“CarrefourSA, Türkiye’nin üreten kadınlarını destekliyor”

Kadın üretici ve girişimcileri desteklemek yönünde yapılan çalışmalar kapsamında Shopsa ile yakın zamanda yapılan iş birliğiyle ilgili de konuşan Tura, sözlerine şöyle devam etti: “Kadın üreticilerin ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak ve yerel üreticiyi desteklemek hedefiyle Shopsa ile yakın zamanda bir iş birliğine imza attık. Platformda incir reçeli, zeytin, zeytinyağı gibi doğal gıda ürünlerinin yanı sıra özel bakım yağları, aloe vera içerikli saç bakım ürünleri de yer alıyor. Tamamen doğal ve organik bu ürünler şu anda CarrefourSA Anadolu Hisarı Gurme mağazamızda satışa sunuldu. Önümüzdeki dönemde farklı mağaza noktalarımızda da müşterilerimizle kadın girişimcilerin ürünlerini buluşturmaya devam edeğiz.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER