Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

SüperMark Bafra’da

Editör
Abone Ol:

SüperMark Marketler Topluluğu’nun altıncı şubesi Bafra’da açıldı.

Kızılırmak Devlet Hastanesi karşısında yer alan Cilboğlu Şubesinin açılışına, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Aksoy, Eurobank Samsun Şube Müdürü Fatih Şenol, iş adamı Turgut Şahinol, Denizbank Samsun Merkez Müdürü Murat Doğrul, Süper Mark Personel Müdürü Recep Ateş ve okul müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ”Bugün benim için de ayrı bir anlam taşıyor. Bafra Belediye Başkanı seçildikten sonra ilk iş yeri açılışını yapıyorum. Bafra’mıza böyle iş yeri kazandıran, kendisi de Bafralı olan SüperMark Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Kola’yı tebrik etmek isterim. Hayırlı, Uğurlu olsun” dedi. SüperMark Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Kola ise, ’Samsun’un Yerlisi, Bafra’nın Öz Yerlisi’ sloganıyla hareket ediyoruz. Bizler Bafra’da kazandığımızı, Bafra’ya yatırım olarak geri döndürüyoruz. Altıncı şubemizi Cilboğlu adıyla açtık. Ben bu mahallede doğdum ve yaşadım. Bu mahallenin benim için ayrı bir değeri var. İlerleyen zamanlarda Bafra’ya 2 şube daha açma düşüncemiz var. Bu şubemizde 8 çalışanımız var. Diğer yatırımlarımızla birlikte Bafralı işsizler ordusundan 30-40 kişiye ekmek kapısı açmak için çaba sarf edeceğim” şeklinde konuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Mopaş’tan 4 yeni mağaza

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede yeni mağazalar açarak büyümesini sürdürüyor.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir perakende zinciri olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapıyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 4 yeni şube daha ekledi.

Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Pendik Velibaba, Hilal Konutları, Tuzla-4 ve Yayla Mağazaları 25 Kasım Cuma günü hizmete açıldı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş büyümeye devam ediyor

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede 10 yeni mağazayı hizmete açacağını duyurdu.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 10 yeni şube ekledi. Mopaş, Anadolu Yakası’nda yedi farklı ilçede açacağı mağazalarını hızlıca hazırlayarak hizmete sunacak. Açılacak 10 mağaza 7 bin metrekare üstü satış alanı, 12 bin 500 metrekare hizmet alanı ve 35 kasa ile çok yakında hizmete başlayacak.

Mağazaların kontratları ve yeni konsept çalışmaları kısa zamanda tamamlanarak her hafta yeni mağazalar devreye alınacak. Özellikle bu dönemde istihdama katkı adına 300’e yakın yeni personele de iş imkanı sağlanmış olacak. Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Esentepe-2 mağazası, Cevizli-4 mağazası, Bostancı mağazası ve Ataşehir mağazaları hizmete açıldı. Bu dört mağaza toplam bin 400 metrekarelik alanda 10 kasa ve 85 çalışanla faaliyet gösteriyor. Mopaş’ın diğer mağazaları da yeni konsept çalışmaları tamamlandıkça açılmaya devam edecek.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center, Esenkent Kardelen Evleri’nde

Editör

Yazar:

Happy Center, bünyesine yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarına devam ederek 194. şubeyi, Aşıkveysel Mahallesi Talatpaşa caddesi no:28A Esenyurt/ İstanbul adresinde hizmete açtı.

Happy Center,  194. şubesi olarak kayıtlara geçen Esenkent Kardelen Evler şubesinin, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 3000 metrekare. Bölge halkına 6 kasa ile hizmet veren Esenkent Kardelen Evler şubesi, 30 kişiye de istihdam olanağı sağlıyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER