Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Caudalie, İstanbul’da da butik bir mağaza açacak

Editör
Abone Ol:

Fransa’nın en büyük 5 dermokozmetik markasından biri olan ve dünyada sadece 10 mağazası bulunan Caudalie, İstanbul’da da butik bir mağaza açmaya hazırlanıyor.

Caudalie, Fransa’nın en büyük 5 dermokozmetik markasından biri… 1995 yılında kurulan markanın Milano, Paris, Londra ve Los Angles’ın da aralarında olduğu sınırlı şehirde sadece 10 tane mağazası var. Cilt temizliği, vücut bakımı, güneşten korunma, lekeli cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı bakım gibi birçok kategoride ürünleri olan markanın ürünlerindeki üzüm ve asma içeriklerinin hepsi Fransa’nın Bordeaux, Burgundy ve Champagne bölgelerinde üzüm bağlarından elde ediliyor.

Markanın kendi geliştirdiği 3 büyük patenti var: Üzüm çekirdeğinden elde edilen Polifenol, asma yaprağının sapından elde edilen Resveratrol-Oleyl ve asma öz suyundan elde edilen Viniferine… Ürünlerdeki koruyucu maddeler Ecocert onaylı, hayvanlar üzerinde test yapılmıyor. Ürünler sadece eczanelerde satılıyor.

150 milyon euro cirosu olan şirket her yıl cirosunun yüzde l’ini doğa yararına çalışan derneklere bağışlıyor.

Caudaile, 2011 yılından bu yana kendi şirketiyle Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Hedef Türkiye’de dermokozmetikte uzmanlaşan 1.500 civarında eczanenin en az 600’üne girmek. Caudalie Türkiye Genel Müdürü Yasin Kocaoğlu’nun verdiği bilgiye göre şu anda 250 eczanede şirketin ürünleri satılıyor. Bu yılsonunda rakam 350’ye yükselecek.

20’li yaşlardan olgun yaşlara uzanan herkes için 60’tan farklı ürünleri olduğunu anlatan Kocaoğlu, “Biz doğallıktan yana olan tüketiciye yönelik bir markayız. Ulaşılabilir lüks fiyat seviyesindeyiz. Ürün fiyatlarımız 60 TL ile 375 TL arasında değişiyor. Türkiye’de cilt kategorisinde 150 milyon dolarlık bir pazardan söz ediliyor. Bu pazarı büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

Türkiye’de amiral gemisi niteliğinde bir mağaza açmak istediklerini de kaydeden Yasin Kocaoğlu, “Caudalie Butik açmak istiyoruz. Nişantaşı, Bağdat Caddesi veya çok özel bir alışveriş merkezinde açmak niyetindeyiz. En geç 2015 yılında bu mağazayı açmış olacağız” diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER