Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Eges, gurme gıda dağıtımında iddialı

Editör
Abone Ol:

“Çok Kazanmak değil, Hak Ederek Kazanmak” felsefesiyle yola çıkan Eges Gıda, 2012 yılında İstanbul merkezli olarak kuruldu.

Bu amaca uygun olarak; sahip olduğu azimli, deneyimli, güçlü kadrosu ve dinamik şirket yapısı ile gıda sektöründe hizmet verdiklerini dile getiren Eges Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Erişken, “Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak ürün gamımız yenilemekte, değişen şartlara, taleplere uygun olacak şekilde yenilenmekte, geliştirmekteyiz. Doğru ürünü, doğru satış noktasına, doğru zamanda ulaştırmak ve alıcının da satıcının da aldığı ve sattığı üründen hem keyif alması, hem de kazanç sağlaması bizim temel hedefimizdir. Güvenilir, süreklilik içeren hızlı hizmet anlayışımız, kaliteli, nitelikli ürün yelpazemiz ve eşit satış koşullarımızla siz kıymetli ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz” dedikten sonra şu bilgileri verdi:

“Marmara, Trakya ve Muğla bölgelerinde direkt dağıtım, Türkiye’nin diğer bölgelerinde ise bayi kanalımızla dağıtım yaparak müşteri ihtiyaçlarımızı vaktinde karşılamaktayız. 12 kişilik soğuk satış, 7 kişilik lojistik, 6 kişiden oluşan yönetim kadromuz ve toplamda 34 çalışanımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Depolama ve dağıtım ekibimiz kendi bünyemizde hizmet vermekte olup, maksimum 48 saat içerisinde teslimat prensibi ile çalışmaktayız. Genişleyen pazar ve müşteri taleplerine göre yeni distribütörlük anlaşmalarımız devam etmektedir. Şirketimiz; geniş müşteri portföyüne elit dünya markalarını dağıtmakla beraber, Türk malı çeşitli gurme ürünlerin de dağıtımını gerçekleştirmektedir.”

Müşterileri arasında akaryakıt istasyonları, yerel zincir marketler, şarküteriler, kişisel kozmetik mağazaları, spor salonları, spor mağazaları, üniversite kantinleri, kırtasiyeler, catering firmaları, otel ve restoranlar, tobacco shoplar, otomat firmaları, cafeler ve banka merkezlerinin de bulunduğunu dile getiren Erişken, vizyon, misyon ve değerlerini ise şöyle sıraladı:

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı gurme gıda dağıtım şirketi olmak, hizmet kalitesi ile tedarikçilerin ve müşterilerimizin birinci tercihi olarak sürdürülebilir iş modeli sağlamak, entegre sistem çözümleriyle, müşterilerine ve tedarikçilerine dağıtım hizmetinden daha fazlasını sunarak değer katan bir firma olmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde Eges Lojistik tecrübesini, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı olarak yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendiren, tedarik zincirinde müşteriye özel sunduğu yüksek performanslı, verimli ve kurumsal çözümlerle lojistik hizmetini bir sonraki seviyeye taşıyan, entegre hizmetleriyle tedarikçilerin rekabet güçlerini arttırmayı ilke edinen, maliyet odaklılık ve sürdürülebilir karlılık anlayışı ile tüm müşterilerine fayda sağlayan, şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetine odaklı, dürüstlük ve şeffaflık, hesap verilebilirlik ilkelerini prensip edinmiş, takım çalışmasına inanan, çalışanlarını sürekli geliştiren, adalet anlayışı ile adil rekabetçi, yenilikçi, yaratıcı, dinamik ekipler oluşturmaktır.

Bizim ile çalışan herkese satış temsilcisinden lojistik personeline, tedarikçiden müşteriye, satın almadan depoya, ve zincirin son halkası olan Tüketiciye kadar tüm süreçler Eges lojistik kontrol ve güvencesi altında olduğunu hatırlatmak isteriz.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER