Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

‘Metro Unboxed’ ile geleceğin gastronomi dünyasına yolculuk

Editör
METRO AG Yönetim Kurulu Başkanı Olaf Koch
Abone Ol:

25 farklı Metro ülkesini temsil eden 38 sergi alanının yer aldığı interaktif ‘Metro unboxed’ sergisi Düsseldorf’ta açıldı.

Düsseldorf’un tarihi merkezi Reuterkaserne’de ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan METRO Unboxed sergisi, toptan ve perakende satışın geleceğine yönelik yeni nesil ve farklı fikirler sunuyor. İnteraktif sergide ziyaretçiler, Japon deniz yeşilliklerinden İspanyol Serrano jambonuna kadar Metro’nun faaliyet gösterdiği çeşitli ülkelerden uluslararası özel ürünleri deneyebiliyor. 25 ülkeden gelen Metro çalışanlarının toptan satış ve gıda perakendeciliğinin geleceğine ilişkin dijital yenilikler ve en son projeler hakkında bilgi verdiği sergi, 2 Ekim tarihine kadar açık olacak.

METRO AG Yönetim Kurulu Başkanı Olaf Koch etkinliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Temmuz ayında borsaya kote olan şirketimizin, dünyanın dört bir yanındaki bağımsız işletme sahiplerini nasıl desteklediğini, kasabalarda ve şehirlerde yaşamı nasıl şekillendirdiğini, sosyal sorumluluğu nasıl sahiplendiğini göstermek; aslında Metro’yu gerçekten halka sunmak istiyoruz” dedi. Koch, Metro unboxed ile ziyaretçileri, geleceğin gıda ve teknoloji trendlerini keşfetmeye yönelik bir yolculuğa çıkardıklarını vurguladı.

Metro unboxed sergisinde ziyaretçiler, şirket tarafından dünyanın farklı pazarlarında benimsenmiş olan yenilikçi satış konseptlerinin şirketin müşterilerini nasıl daha başarılı hale getirdiğini ve yerel üreticilerle kurulan ortaklıkların çeşitlilik ve sürdürülebilirliğe nasıl katkıda bulunduğunu görüyorlar. Toplam 38 adet sergileme alanı, sergi alanının 2.000 metrekareden oluşan iki ayrı katında yer alıyor. Bu stantlarda Metro çalışanları, ülkelerini temsil eden eşsiz projelerini gururla sergiliyor. Metro unboxed yolculuğunda ziyaretçiler, birçok uluslararası toptan ve perakende satış formatlarını ve önemli özelliklerini inceleyebiliyorlar.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER