Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

TURKKOM’dan büyük fırsat

Editör
Abone Ol:

TURKKOM’un küçük ve orta ölçekli esnaflara (KOBİ) büyük avantaj getiren KOBİ Destek Programı ARTI İNDİRİM sistemi şimdi yazarkasa POS cihazı hediyeli. 1 Ağustos 2016 tarihinden itibaren, TURKKOM üye iş yeri olan esnafların yazarkasa pos cihazı bedeli TURKKOM tarafından karşılanacak. MT Grup Yeni Nesil ÖKC Satış ve Ödeme Sistemleri (Vera Delta) ile TURKKOM arasında yapılan anlaşmaya göre, 1 Ağustos 2016 tarihinden itibaren TURKKOM üye iş yeri olan esnaflardan yazarkasa pos cihazı ücreti alınmayacak.

ARTI İNDİRİM, esnafa birçok avantaj sunuyor…

TURKKOM’un Kobi Destek Programı, KOBİ’lere sıfır bütçe ile sahip olabilecekleri, çok ciddi teknik imkânları da bünyesinde barındıran, büyük firmalar karşısındaki rekabet güçlerine olumlu katkılar sağlayacak bir fırsat sunuyor. ARTI İNDİRİM olarak adlandırılan yeni sistem şu şekilde işliyor:

TURKKOM üye iş yeri KOBİ’lere, KOBİ Kart’lar veriliyor. Üye iş yerleri, bu kartları kendi müşterilerine dağıtıyor. Müşteriler, tek bir alışveriş kartı ile (KOBİ Kart) sadece o iş yerinde değil, tüm sektörlerdeki üye iş yerlerinde yapacakları alışverişlerde bu kartı kullanabiliyor. Böylece tek bir kart kullanarak avantajlı ve kazançlı alışveriş yapıyor. Üye iş yerleri (KOBİ’ler) de tüm KOBİ Kart kullanıcısı müşterilerin potansiyel yeni müşterileri olabilme avantajını yakalıyor. Müşteriler, üye iş yerlerinden yaptıkları her alışveriş karşılığında indirim ve dağılımlar oranında Para Puan yani KOBİPuan kazanıyor.

Bu sistem herkese kazandırıyor…

ARTI İNDİRİM konseptinde, sisteme %10 indirim oranı tanımlayan bir üye işletmeden 100 TL’lik alışveriş yapan bir müşteri, bu indirim oranının %50’si kadar, yani 5 TL tutarında KOBİPuan kazanmış oluyor. Kazandığı bu KOBİ Puanı da isterse hemen o iş yerinde isterse başka bir üye iş yerinde dilediği zaman kullanabiliyor. Diğer %50 ise sosyal sorumluluk projeleri, üye iş yeri KOBİ’ler, bayiler ve TURKKOM arasında dağılıyor. Böylece herkes kazançlı çıkmış oluyor.

“Her Esnaf kocaman birer AVM’nin sahibi olacak…”

TURKKOM Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin SÖNMEZ sistemi şu sözlerle açıklıyor; “Müşterilerinden sadece kendisinden yaptıkları alışverişler neticesinde para kazanan esnaflar, TURKKOM olarak sürdürdüğümüz Kobi Destek Programı; ARTI İNDİRİM sistemi ile birlikte müşterilerinin diğer esnaflardan yaptıkları alışverişlerden de kazanç elde etmenin keyfini yaşayacak. Yani her esnaf aynı zamanda akaryakıt, gıda, tekstil, kozmetik ve hatta beyaz eşya satıcısı da olmuş olacak. Bir başka deyişle her esnaf, birçok sektörü bünyesinde barındıran kocaman birer AVM’nin sahibi olacak. Esnaflara inanılmaz avantajlar sunan TURKKOM Kobi Destek Programı; ARTI İNDİRİM tüketicilere de kazançlı alışverişin kapılarını aralayacak. Üye iş yerlerinde yaptıkları her alışverişte Para Puan (KOBİPuan) kazanan müşteriler, bu Para Puan (KOBİPuan)’ları hemen harcayabilecekleri gibi, biriktirerek topluca da harcayabilecek. Kazanılan Para Puan (KOBİPuan)’lar her üye iş yerinde harcanabilecek. Yani müşteriler akaryakıt alırken kazandığı Para Puan (KOBİPuan)’ı ekmek alırken de kullanabilecek.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER