Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

DerinSİS’ten perakendeye yeni çözüm: DRNKİRA Kira Takip Modülü

Editör
Tekzen IT Müdürü Çiğdem İnce, “Tekzen, 53 şehirde, 101 DIY (Do-It-Yourself) concept ve 12 Express formatı olmak üzere 113 mağazası ile coğrafi anlamda Türkiye’nin en yaygın organize yapı market zinciri olarak, faaliyet göstermektedir” dedi.
Abone Ol:

Perakendeye özel ERP çözümleri sunan DerinSİS’in yeni ürünü DRNKİRA modülü Tekzen tarafından verimli bir şekilde kullanılıyor. Yeni ürün hakkında Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İsmail Babacan şu bilgileri verdi: “DerinSİS, DRNKİRA Modülüyle, farklı hissedar yapısına sahip lokasyonlardan, veraset yoluyla hissedar yapısında yaşanan değişimlere uygun kira ödemesine, ciro bazında ödeme yapılan lokasyonların sözleşmeye uygun kira hesaplanmasına ve ödeme bildirim mektuplarına kadar pek çok operasyonel sorunun, tam bir otomasyon içinde yönetilmesini sağlıyor. Kira yönetimi, çok lokasyonla hizmet verilen organize perakende için, operasyonu en karmaşık süreçlerden. Muhasebe ve finans bölümlerinin ay içersinde en çok zaman kaybı yaşadıkları konulardan biri olması sebebiyle, DRNKİRA’nın sektörde önemli bir ihtiyacı karşılayacağını tahmin ediyoruz. Kira kontrat yönetimi, ödeme tipine göre vergilendirme, döviz bazlı hesaplama, aylık rapor ihtiyaçları gibi yönetsel detayların hazır olarak sunulduğu DRNKİRA çözümünde, bütün senaryolar için tek seferde kurulum yapmak yeterli.”

Konuyla ilgili ürünü kullanan yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdüren Tekzen’in IT Müdürü Çiğdem İnce’nin görüşleri ise şöyle: “Kiralanan mağaza sayısının yüksek oluşu, kira sözleşme koşullarındaki farklı kondüsyonlar nedeniyle tahakkuk eden kira bedellerinin takibi oldukça zor ve verimsiz iş gücü sarfedilmesine yol açmaktaydı. Kiralayanların gerçek kişi veya tüzel kişi olması (bazı durumlarda aynı mağaza için her 2 şekilde olabiliyor), mülkün birden fazla sahibinin olması, ciroya bağlı kira vb. birçok faktörün takibi gerekiyordu. Manuel olarak Excel tabloları üzerinden yapılan takip/muhaberat, DerinSİS ERP sistemleri üzerinde geliştirilen ‘Kira Modülü’ sayesinde, her ayın ilk günü sistem tarafından ‘Otomatik Kira Bildirim Raporu’ oluşturularak ilişkili taraflara otomatik olarak mail yolu ile iletilmekte; bu projeyle tahakkuk eden kira bedelinin haftalık ödeme planlama ekranlarına akması ve hızlı bir şekilde muhasebeleştirilmesi sağlandı. Derinsis Kira Yönetim Çözümü, fonksiyonel getirisinin yanı sıra yöneticilerin takip ve kontrolü için mağaza bazında kiralayan tarihçesini, kira bedellerinin tarihçesinin takip edilmesine imkan veren Database ile Tekzen, ilgili iş süreçlerinde verimlilik sağlamıştır.” 

Platform bağımsız olarak sunulan yapısıyla, hangi ERP olursa olsun kurulum sonrasında hemen kullanılabilen DRNKİRA hakında detaylı bilgilere ve DerinSİS’in diğer çözümlerine derinbilgi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER